Międzyszkolny turniej tenisowy

Brody

Międzyszkolny turniej tenisowy

XVI Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego rozegrano 24 marca 2018 r. w Rudzie. Uczestniczyło w nim 55 uczniów z dziewięciu szkół w gminie Brody.

Pani Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody, ufundowała nagrody dla zawodników: sprzęt sportowy, koszulki z napisem – „Najlepszy tenisista w gminie Brody” oraz wsparła organizację poczęstunku. Puchary wręczała Ewa Stawiarska – dyrektor szkoły w Rudzie. Oprócz uczniów, młodym sportowcom kibicowali też rodzice i nauczyciele.

Nagrodzono Martynę Działak z S.P. w Lipiu - jedyną uczestniczkę w kategorii dziewcząt klas I - IV. Spośród chłopców klas I-IV najlepsi byli: Filip Gorzałczyński, Oliwier Ciura – obaj ze S.P. w Lipiu oraz Dawid Cholewiński z S.P. w Adamowie. W kategorii dziewcząt klas V – VII również triumfowały uczennice z Lipia: Aleksandra Glina i Paulina Kiełek, a trzecia była Klaudia Kowalska z S.P. w Brodach. Wśród chłopców w tym samym wieku, miejsca na podium zajęli uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubieni: Arkadiusz Bzymek, Hubert Bzymek i Wiktor Barański.

W rozgrywkach gimnazjalistów uczestniczyli tylko uczniowie ze szkoły w Rudzie. Spośród dziewcząt najlepsze były: Martyna Chojnacka, Sandra Rynio i Monika Bonio. Innych gimnazjalistów pokonali chłopcy: Miłosz Pastuszko, Karol Pocheć i Patryk Knafel.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ