Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Powinieneś być teraz energiczny, pewny siebie i silny psychicznie. Masz szanse bardzo dużo zdziałać. Sprzątanie w domu nie będzie dla ciebie problemem, podobnie porządki w pracy. Bardzo sprawnie zrobisz zakupy lub załatwisz inne ważne sprawy domowe. Zabłyśniesz szybkim daniem na obiad lub kolację, a na dodatek zdążysz iść na siłownię lub pobiegać. Możesz także znaleźć coś, co sprawi, że poczujesz się spełniony.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Czeka cię ożywienie w interesach. W firmie zjawią się nowi klienci, możliwe są nowe kontakty, także zagraniczne. Wielu z was uda się w podróż, inni będą załatwiali sprawy na mieście. Bądź przygotowany, że wszystko pójdzie bardziej gładko i szybko niż się spodziewasz. Podejmiesz ważną decyzję i zrobisz coś, na co wcześniej trudno ci się było zdecydować. W rozwiązaniu trudniejszych problemów pomoże ci ktoś bardziej doświadczony.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Okoliczności zaczną pracować na twoją korzyść, możesz także liczyć na sprzyjające sytuacje i przychylne otoczenie. Pomyślnie zakończysz stare sprawy i nadasz dobry bieg nowym. Niektórzy będą tylko leżeć i patrzeć, jak manna spada im z nieba. Nawet nie ruszą palcem, a i tak poczują, że lepiej im się powodzi. Ktoś znacznie ułatwi ci życie, ktoś sypnie prezentami. Nagle się okaże, że twoja lodówka bez wysiłku jest zapełniona po brzegi.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz zapracowany, ale przynajmniej nie będzie czasu myśleć o problemach lub trudnych sytuacjach. Znajdziesz go za to więcej dla ukochanej osoby. Niespodziewanie spędzicie bardzo przyjemny weekend. Będzie sporo obowiązków zawodowych, ale także sporo zmian, które mogą teraz nastąpić w twoim życiu. Samotni zostaną zaobrączkowani albo przynajmniej znajdą wreszcie swoją drugą połowę.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Życie osobiste obierze całkiem inny, znacznie lepszy kierunek. Planety pracują na twoje szczęście. Zaczną się spełniać marzenia i plany zawodowe oraz rodzinne. Miłe chwile czekają cię z najbliższymi. Przyjedzie wreszcie ktoś, za kim tęsknisz. Oderwiesz się od codzienności i poznasz nowe miejsca. Planety sprzyjają imprezom plenerowym i artystycznym. Będziesz bywał na przyjęciach, spotkaniach rodzinnych i towarzyskich.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Masz szanse zdziałać dużo więcej niż zwykle, ale tylko wtedy, gdy będziesz miał optymistyczne nastawienie do życia. Pesymiści i marudni będą siedzieć w domu i narzekać na swój los. W sprawach zawodowych warto się teraz wysilić, a nadejdzie wkrótce czas, gdy zaczniesz odcinać kupony. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz śmiało zaryzykować. Nie zabraknie okazji, by poznać nowych znajomych i z nimi gdzieś wyjechać.

Waga (24 września – 23 października)

W razie potrzeby nie wahaj się stawać do rywalizacji. Masz teraz wielkie szanse, tyle tylko, że sama siebie nie doceniasz. Dla większości to pora radości i osobistego szczęścia. Dla jednych to korzystny czas na zaręczyny i śluby albo inne pomyślne wydarzenia w życiu uczuciowym. Będziesz miał teraz w sobie większą siłę i samozaparcie do realizacji trudnych zadań. Możliwe, że znajdziesz swój cel, hobby, ulubione zajęcie.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Trzeba będzie trochę pogłówkować i poszukać nowych rozwiązań. Być może zaczniesz się rozglądać za nową pracą i szybko ją znajdziesz. Będziesz mistrzem w trakcie rozmów wstępnych. Zaczniesz nawiązywać nowe kontakty. Częściej będziesz wychodził z domu, ale nie tylko w celach rozrywkowych lub rekreacyjnych. Trzeba będzie zerwać z rutyną i zrobić coś wbrew swoim wieloletnim przyzwyczajeniom.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

W większym stopniu musisz brać teraz pod uwagę interes swojej rodziny, a nie kierować się wyłącznie własnym. Twoje zaangażowanie zaowocuje ułatwieniami w handlu i w interesach. Nawiążesz także współpracę nowymi osobami, które się znają na robieniu pieniędzy. Zapanuje przyjazna, sprzyjająca porozumieniu atmosfera w domowych pieleszach. Spodziewaj się korzystnych rozstrzygnięć w sprawach partnerskich.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

W domu załagodzisz konflikty, wyplączesz się niezręcznych sytuacji w pracy. Będzie okazja, aby okazać sympatię tym osobom, które nią darzysz. Wytworzy się miła serdeczna atmosfera, w której łatwo będzie znaleźć to, co cię łączy z bliskimi. Gładko przebiegną rozmowy o interesach i finansach, a jeśli trzeba będzie zacząć oszczędzać, to na krótko. Dużo czasu zajmie ci szukanie informacji w gazetach i poradnikach o urządzaniu mieszkania.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz tryskać pozytywną energią, poczujesz, że skrzydła ci rosną u ramion. Wiele rzeczy osiągniesz bez konieczności wydawania pieniędzy. Wszystko dzięki twojej pomysłowości i zapobiegliwości. Wytworzy się przyjazna atmosfera w pracy. Pojawią się okazje, by podnieść kwalifikacje, porobić dodatkowe kursy lub nauczyć się czegoś nowego. Wokół ciebie pojawi się liczne towarzystwo i nie będziesz sam.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Sam uporasz się z zadaniami, które zazwyczaj powierzasz innym. Możesz kontynuować rozpoczęte przedsięwzięcia. Jeśli zacząłeś remont lub przemeblowanie, to szybko go skończysz. Zajmiesz się majsterkowaniem, naprawami, konserwacją domowych sprzętów i montowaniem urządzeń. Wielką radość ci sprawi zakup czegoś nowego. Ci, którzy są bez pary, nawiążą przyjaźnie. Zaobrączkowani będą mieli więcej czasu dla siebie.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ