Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Magnetyzm, urok, piękny uśmiech i dowcip. Wszystko wskazuje, że to będą w tym tygodniu twoje najważniejsze atrybuty. Przyjaciele i współpracownicy zaczną jeść ci z ręki, a rodzina zrobi wszystko, co jej zaproponujesz. Planety radzą, aby słuchać serca i żyć chwilą. Także żeby się z nikim nie spierać, a przede wszystkim nie krzyczeć na domowników. Uwierzysz wreszcie, że to, czego pragniesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Czeka cię wesoły tydzień. Przyjaciele nagle sobie o tobie przypomną i zechcą pogadać o starych wydarzeniach. Powspominacie przy kawie, a może nawet przy lampce wina. Uważaj jednak, aby nie ucierpiały na tym twoje obowiązki. W pracy nie odkładaj niczego na potem, pamiętaj, że najważniejsze jest to, co dzieje się tu i teraz. Masz szansę zyskać dobre zlecenie na kilka lat. Jeśli będziesz punktualny i pracowity, odniesiesz sukces.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Pierwsza połowa tygodnia będzie bardzo korzystna dla spraw zawodowych, materialnych i związanych z praktyczną stroną życia. W sprawach uczuciowych czekają cię spore niespodzianki, szczególnie jeśli jesteś sam. Zdarzy się tyle niespodziewanych i niesamowitych sytuacji, że zacznie ci się od nich kręcić w głowie. A zanim zdążysz się do nich przyzwyczaić, pojawią się nowe. Nie daj sobie wcisnąć towarów i usług, które nie są ci potrzebne.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Twoim głównym zadaniem będzie teraz szlifowanie charakteru, wewnętrzne wzmacnianie się, pokonywanie własnych słabości i praca nad sobą. Tylko dzięki temu osiągniesz równowagę i poradzisz sobie z trudnościami. Każdego dnia znajdź chociaż kwadrans dla siebie, żeby usiąść w ciszy, zebrać myśli, pomedytować i nawiązać kontakt ze swoimi emocjami. Korzystnie zakończysz jakieś przedsięwzięcie zawodowe.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przyda ci się trochę więcej pewności siebie i siły przebicia. Dzięki nim osiągniesz dobre rezultaty i dojdziesz do celu, który sobie wyznaczyłeś. Z morza informacji wyławiaj te, które mają dla ciebie znaczenie i przydadzą ci się w dziedzinie, którą się zajmujesz. Dni będą mijały w miarę spokojnie, choć nie zabraknie też zaskakujących sytuacji. Może się zdarzyć, że potrzebna będzie twoja szybka reakcja i przestawienie się na inne tory.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Wśród najbliższych będzie ci jak u pana Boga za piecem. Dlatego nie planuj teraz żadnych wyjazdów, ale prowadź domowe życie. Tu wszystko będzie swojskie, da ci ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Spotkasz kogoś, kto zaintryguje cię swoją pewnością siebie. Dojdziesz do wniosku, że nadajecie na jednej fali i zechcesz się zaprzyjaźnić. Weekendy spędzisz w towarzystwie osób, z którymi dobrze się rozumiesz.

Waga (24 września – 23 października)

Planety stworzą przyjazne tło dla spraw finansowych. Bezrobotni znajdą pracę, a zapracowani będą mieli mniej zajęć, ale na tym nie stracą. Jest szansa na podwyżkę, wygraną w grach losowych albo spadek. Zaczniesz realizować jakieś ambitne plany, będziesz bardziej wygadana i przebojowa. Jeśli spotkasz jakichś przeciwników albo złośliwych ludzi, nie dasz sobie w kaszę dmuchać, tylko się im ostro postawisz.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Sięgniesz po coś, co ci się należy lub czego pragniesz. Tak trzymać! Przed tobą zakupy mebli do domu, przeprowadzka do większego domu lub planowanie wyjazdu na wymarzone wakacje. Niedługo znajdziesz się w nowych miejscach i nowych sytuacjach. Nie będzie czasu na nudę. Niewykluczone są nowe znajomości oraz spotkania, ale znajdziesz także czas dla siebie i uporządkujesz sprawy wokół.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Ziemia zacznie ci się palić pod nogami, a sprawy, które od dawna odkładałeś na później, nagle staną się bardzo pilne. Będziesz musiał wygospodarować w swoim planie dnia trochę czasu na dodatkowe, nagłe zadania. Szczególnie dotyczy to tych osób, które się uczą lub pracują umysłowo. Przed tobą egzaminy, kwalifikacje i sprawdziany umiejętności. Będzie to czas wielkiego ożywienia intelektualnego i zawodowego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Spokojne czasy dla spraw sercowych, ale dojdziesz do wniosku, że potrzebne są także pewne zmiany i porządki. Przypomnisz swojej drugiej połowie, że powinna bardziej o ciebie dbać i o ciebie zabiegać. Spotka się to z pozytywnym odzewem i przed tobą jest kilka uroczych kolacji lub wyjść do kina. Przed tobą także rozmowy, w trakcie których dowiesz się o czymś ważnym, co będzie miało wpływ na twoje życie.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Przyjdzie ci stawić czoło nowym sytuacjom. Zetkniesz się z trudnymi zagadnieniami i zadaniami, które trzeba będzie rozwiązać. Mogą to być problemy dotyczące ciebie lub najbliższych, ale może trzeba będzie podłączyć nowy sprzęt elektroniczny i go uruchomić, co przekroczy twoje dotychczasowe umiejętności. Obiecasz coś najbliższym, uspokoisz ich obawy. Jednocześnie spiętrzą się pewne pilne sprawy, ale sobie z nimi poradzisz.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Twoje szare komórki pracują teraz na najwyższych obrotach. To bardzo dobrze, bo będziesz musiał teraz odpowiadać na mnóstwo pytań, rozwiązywać skomplikowane problemy albo zastanawiać się, jak zrobić coś z niczego. Trzeba będzie także pomyśleć, jak ugotować obiad, gdy lodówka jest prawie pusta, a w portfelu niewiele zostało. Na szczęście taka sytuacja nie będzie długo trwać. Zjawi się hojny sponsor.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ