Pod patronatem GAZETY

Już 8 kwietnia rokroczna impreza: Hotel Senator - Bricomarche II Półmaraton Starachowicki. Zapisy trwają, ale wolnych miejsce jest coraz mniej. Zawody odbędą się pod patronatem Gazety Starachowickiej.

Główna rywalizacja toczyć się będzie na dystansie 21 kilometrów, ale organizatorzy przygotowali także krótsze trasy - 10 i 2 - kilometrową. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na placu "Pod Skałkami", skąd w niedzielę, 8 kwietnia wyruszą zawodnicy. Zarejestrować można się elektronicznie. Ważny jest czas, bowiem im wcześniej się zapiszemy, tym zapłacimy mniej. Ceny są zróżnicowane, także z uwagi na rodzaj tras. Wolne miejsca jeszcze są, ale z każdym dniem ich ubywa, dlatego trzeba się spieszyć.

Zapisać można się na stronie internetowej http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3612. Każdy uczestnik otrzyma także specjalny pakiet startowy. W jego składzie znajdzie się koszulka, woda, baton, medal oraz posiłek regeneracyjny po ukończeniu biegu. Dla najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ