Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Poczujesz, że wiosną życie staje się łatwiejsze. Jeżeli masz obawy przed kimś lub przed czymś, to niepotrzebnie. Pierwszy krok może być co prawda trudny do zrobienia, ale potem już ci świetnie pójdzie. W lepszym humorze będziesz, jeżeli przestaniesz myśleć o wydatkach. Nie zawracaj sobie głowy tym, że masz jakieś dodatkowe rachunki do zapłacenia. Choćby dlatego, że coraz lepiej zacznie ci iść w finansach.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W domu będziesz się cieszyć tym, co masz i przestaniesz marudzić. Osłabnie także twój zapał do porządków. Zrozumiesz, że szczęścia nie znajdziesz ze ścierką w ręce. Częściej będziesz bywać w towarzystwie, polubisz wspólne wieczory z kimś wesołym i inteligentnym. Nie będziesz się już tak złościć na sąsiadów, którzy przychodzą na kawę albo coś pożyczyć. Odetniesz się od toksycznych ludzi i złych przyzwyczajeń.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Podejmiesz się ambitnych obowiązków. Sam pomalujesz pokój albo weźmiesz na siebie dodatkowe zadania w pracy. Jeśli będziesz szczery wobec kogoś ważnego, zyskasz dostęp do bardzo ważnych informacji i dobrze się ustawisz. Znajdziesz czas dla przyjaciół i na rozmowy o wspólnych planach wyjazdowych. Odkryjesz nowe zainteresowania i nakręcisz się jak w kalejdoskopie. Będziesz biegać lub jeździć rowerem.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Bardzo dużo radości przysporzy ci coś, czego jeszcze nie robiłeś. Nauczysz się szydełkować, pływać albo odczytywać sny. Zaczniesz cieszyć się chwilą i przestaniesz się obawiać przyszłości oraz wracać do tego, co już było i nie wróci. W pracy zażegnasz konflikty, pogodzisz skłóconych. Twoją bronią w walce z przeciwnościami będzie świetny nastrój. I nawet jeśli powinie ci się noga, to i tak z tego wyjdziesz.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety zadbają o nowo rodzące się relacje. Dotyczy to nie tylko spraw uczuciowych, ale także przyjacielskich i rodzinnych. Znajdziesz wreszcie kogoś, z kim będziesz mógł szczerze pogadać i zwierzyć mu się ze swoich trosk. Nauczysz się, że nie ma sensu walczyć z wiatrakami, a lepiej puścić sprawy, niech lecą swoim torem. Usłyszysz komplementy i będziesz rozpieszczany przez kogoś, komu na tobie zależy.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Jeśli poświęcisz więcej czasu swojej drugiej połówce, to i ona zacznie ci okazywać więcej serca, wesprze cię kiedy trzeba i będzie w dobrym humorze. A przecież ty to bardzo lubisz. Więcej w twoim życiu będzie śmiechów i żartów, może nawet wybierzesz się do kina lub na tańce. Planety sprzyjają wspólnemu rozwiązywaniu trudnych spraw, więc jeżeli masz teraz jakiś problem, to koniecznie się nim z kimś podziel, a znacznie ci ulży.

Waga (24 września – 23 października)

Nie zabieraj się teraz do żadnych ciężkich prac domowych. Nie planuj remontu, nie rób dużych porządków ani innych robót, przy których się kurzy. Lepiej zająć się urodą lub poleniuchować z ukochaną osobą. Zawrzesz interesujące znajomości lub będziesz szukała lepszej pracy. Całkiem możliwe, że z pozytywnym skutkiem. Wreszcie zadzwonisz do przyjaciół, z którymi dawno nie rozmawiałaś i za nimi bardzo tęsknisz.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

W pracy dostaniesz pochwałę, w domu ktoś ci zrobi miłą niespodziankę. Zjesz coś smacznego, ale wcale nie ty będziesz gotował. A może ktoś zrobi ci wspaniały prezent. Całkiem możliwe, że otrzymasz coś, o czym od dawna marzyłeś. Przyjaciele cię rozbawią i zaproszą na pogawędkę. Ktoś cię zainspiruje, aby uczyć się czegoś nowego. Spodziewaj się dobrych wiadomości od rodziny lub sąsiadów.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety dodadzą ci dużo odwagi, ale nie szalej za bardzo, bo jeszcze sobie coś zrobisz. Nie obawiaj się jednak małego wypadku, gdyż jeśli do niego dojdzie, to będzie się miał kto tobą opiekować, i to bardzo troskliwie. Poszukasz ścieżki życia dla siebie i swoich najbliższych. Zaczniesz bardziej ufać swoim przeczuciom, snom i intuicji. Ugotujesz komuś bardzo dobry obiad i kupisz sobie coś modnego, ale niedrogiego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Będziesz miał dobry humor i znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. Planety dodadzą ci wiary w siebie i pomogą omijać nieżyczliwe osoby. Ważne będą decyzje dotyczące pieniędzy. Bądź czujny i nie daj się oszukać jakimś fałszywym przyjaciołom. W firmie zyskasz większe wpływy albo dostaniesz bardziej korzystną umowę, na przykład na etat. Pokonasz konkurencję, jeśli taką masz, a poza tym zyskasz większą popularność.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Każdy będzie mógł liczyć na twoje dobre serce. Okażesz je głównie dzieciom i biednym ludziom. Możliwe, że zrobisz komuś zakupy lub podarujesz coś bardzo potrzebnego. Pamiętaj jednak, że bliscy także czekają na twoją uwagę i spełnienie wcześniejszych obietnic. Planety nie pozostaną dłużne. Bardzo szybko odczujesz, że dobrze ci się wiedzie. Awans, podwyżka, nowe zlecenie lub wygrana w lotto. To wszystko się teraz może zdarzyć.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Zakończysz spory, odnowisz znajomości, odzyskasz długi. Nie grożą ci choroby ani zapaści finansowe. Jednym słowem będzie ci się wiodło. Klienci będą ci jedli z ręki, podobnie domownicy. Zapomnij tylko o starych docinkach i złośliwych uwagach w twoim stylu. Przygotuj się na sporą dawkę różnych wydarzeń towarzyskich. Będziesz zapraszany, sam także chętnie ugościsz znajomych. Uwierzysz, że to, czego pragniesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ