"Brzydale" dla pięknych pań

W numerze

"Brzydale" dla pięknych pań

Z okazji Dnia Kobiet organizowane są koncerty, wieczorki przy herbatce, słodkościach i sceną obsadzoną utalentowanymi muzykami i wokalistami, oczywiście śpiewającymi tylko dla nich.

Tak też było w Spółdzielczym Domu Kultury wypełnionym pięknymi kobietami, które - nie czarujmy się - w normalnych okolicznościach godzinami poprawiają urodę z myślą o facetach, lecz tym razem zrobiły to dla swoich rówieśniczek.

Spotkanie przy kawie i pysznym cieście, rozpoczęli podopieczni Wokalnego Studia Piosenki Piotra Mrózka oraz Pracowni Recytatorskiej Anny Paluch w montażu słowno – muzycznym pt. " Kłaniam się grzecznie i słonecznie". Podziwiano i oklaskiwano: Mateusza Wiaderka, Cypriana i Miłosza Bukałów, Philipa Sobolewskiego, Tymona Magrowniczego, który nie tylko urodą, ale też doborem repertuaru przypominał słynnego Seweryna Krajewskiego. Gościem specjalnym wieczoru był solowy występ instruktora MDK, Waldemara Dziury.

Gdy umilkły zasłużone oklaski dla wokalistów z MDK, na stolikach pojawiły się lampki z bąbelkami, a scenę opanowali muzycy zespołu "Rebs" w składzie: Maciej Jagieło, Bartosz Tuchowski, Marcin Kutrowski i Tomasz Foremniakowski. Dżentelmeni postarali się ukontentować panie repertuarem najbardziej lubianym, czyli o miłości, słońcu i takich tam szczęściach z repertuaru Mieczysława Fogga i Jerzego Połomskiego. O udanym spotkaniu, zorganizowanym przez kierowniczkę SDK Beatę Wiśniewską, najlepiej świadczyły uśmiechy i gromkie brawa.

Marek Oziomek

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ