Terminarz Klasy Okręgowej

Kolejka 16 (17-18 marca)

Piast Stopnica - Orlicz Suchedniów

Star Starachowice - Lechia Strawczyn

Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik

Gród Ćmińsk - OKS Opatów

Granat Skarżysko Kamienna - Świt Ćmielów

GKS Rudki - Bucovia Bukowa

Klimontowianka Klimontów - Polanie Pierzchnica

Stal Kunów - Sparta Dwikozy

Kolejka 17 (24-25 marca)

Stal Kunów - Piast Stopnica

Sparta Dwikozy - Polanie Pierzchnica

GKS Rudki - Klimontowianka Klimontów

Bucovia Bukowa - Granat Skarżysko Kamienna

Świt Ćmielów - OKS Opatów

Gród Ćmińsk - Sparta Kazimierza Wielka

Zenit Chmielnik - Star Starachowice

Lechia Strawczyn - Orlicz Suchedniów

Kolejka 18 (31 marca)

Piast Stopnica - Lechia Strawczyn

Orlicz Suchedniów - Zenit Chmielnik

Star Starachowice - Gród Ćmińsk

Sparta Kazimierza Wielka - Świt Ćmielów

OKS Opatów - Bucovia Bukowa

Granat Skarżysko Kamienna - Klimontowianka Klimontów

GKS Rudki - Sparta Dwikozy

Polanie Pierzchnica - Stal Kunów

Kolejka 19 (7-8 kwietnia)

Polanie Pierzchnica - Piast Stopnica

Stal Kunów - GKS Rudki

Sparta Dwikozy - Granat Skarżysko Kamienna

Klimontowianka Klimontów - OKS Opatów

Bucovia Bukowa - Sparta Kazimierza Wielka

Star Starachowice - Świt Ćmielów

Gród Ćmińsk - Orlicz Suchedniów

Zenit Chmielnik - Lechia Strawczyn

Kolejka 20 (14-15 kwietnia)

Piast Stopnica - Zenit Chmielnik

Lechia Strawczyn - Gród Ćmińsk

Orlicz Suchedniów - Świt Ćmielów

Star Starachowice - Bucovia Bukowa

Sparta Kazimierza Wielka - Klimontowianka Klimontów

OKS Opatów - Sparta Dwikozy

Granat Skarżysko Kamienna - Stal Kunów

GKS Rudki - Polanie Pierzchnica

Kolejka 21 (21-22 kwietnia)

GKS Rudki - Piast Stopnica

Polanie Pierzchnica - Granat Skarżysko Kamienna

Stal Kunów - OKS Opatów

Sparta Dwikozy - Sparta Kazimierza Wielka

Klimontowianka Klimontów - Star Starachowice

Bucovia Bukowa - Orlicz Suchedniów

Lechia Strawczyn - Świt Ćmielów

Gród Ćmińsk - Zenit Chmielnik

Kolejka 22 (28-29 kwietnia)

Piast Stopnica - Gród Ćmińsk

Zenit Chmielnik - Świt Ćmielów

Lechia Strawczyn - Bucovia Bukowa

Orlicz Suchedniów - Klimontowianka Klimontów

Star Starachowice - Sparta Dwikozy

Sparta Kazimierza Wielka - Stal Kunów

OKS Opatów - Polanie Pierzchnica

Granat Skarżysko Kamienna - GKS Rudki

Kolejka 23 (5-6 maja)

Granat Skarżysko Kamienna - Piast Stopnica

GKS Rudki - OKS Opatów

Polanie Pierzchnica - Sparta Kazimierza Wielka

Stal Kunów - Star Starachowice

Sparta Dwikozy - Orlicz Suchedniów

Klimontowianka Klimontów - Lechia Strawczyn

Bucovia Bukowa - Zenit Chmielnik

Świt Ćmielów - Gród Ćmińsk

Kolejka 24 (12-13 maja)

Piast Stopnica - Świt Ćmielów

Gród Ćmińsk - Bucovia Bukowa

Zenit Chmielnik - Klimontowianka Klimontów

Lechia Strawczyn - Sparta Dwikozy

Orlicz Suchedniów - Stal Kunów

Star Starachowice - Polanie Pierzchnica

Sparta Kazimierza Wielka - GKS Rudki

OKS Opatów - Granat Skarżysko Kamienna

Kolejka 25 (19-20 maja)

OKS Opatów - Piast Stopnica

Granat Skarżysko Kamienna - Sparta Kazimierza Wielka

GKS Rudki - Star Starachowice

Polanie Pierzchnica - Orlicz Suchedniów

Stal Kunów - Lechia Strawczyn

Sparta Dwikozy - Zenit Chmielnik Klimontowianka

Klimontów - Gród Ćmińsk Bucovia Bukowa - Świt Ćmielów

Kolejka 26 (26-27 maja)

Piast Stopnica - Bucovia Bukowa

Świt Ćmielów - Klimontowianka Klimontów

Gród Ćmińsk - Sparta Dwikozy

Zenit Chmielnik - Stal Kunów

Lechia Strawczyn - Polanie Pierzchnica

Orlicz Suchedniów - GKS Rudki

Star Starachowice - Granat Skarżysko Kamienna

Sparta Kazimierza Wielka - OKS Opatów

Kolejka 27 (31 maja)

Sparta Kazimierza Wielka - Piast Stopnica

OKS Opatów - Star Starachowice

Granat Skarżysko Kamienna - Orlicz Suchedniów

GKS Rudki - Lechia Strawczyn

Zenit Chmielnik - Polanie Pierzchnica

Stal Kunów - Gród Ćmińsk

Sparta Dwikozy - Świt Ćmielów

Klimontowianka Klimontów - Bucovia Bukowa

Kolejka 28 (3 czerwca)

Piast Stopnica - Klimontowianka Klimontów

Bucovia Bukowa - Sparta Dwikozy

Świt Ćmielów - Stal Kunów

Gród Ćmińsk - Polanie Pierzchnica

Zenit Chmielnik - GKS Rudki

Lechia Strawczyn - Granat Skarżysko Kamienna

Orlicz Suchedniów - OKS Opatów

Star Starachowice - Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 29 (9-10 czerwca)

Star Starachowice - Piast Stopnica

Sparta Kazimierza Wielka - Orlicz Suchedniów

OKS Opatów - Lechia Strawczyn

Granat Skarżysko Kamienna - Zenit Chmielnik

GKS Rudki - Gród Ćmińsk

Polanie Pierzchnica - Świt Ćmielów

Stal Kunów - Bucovia Bukowa

Sparta Dwikozy - Klimontowianka Klimontów

Kolejka 30 (17 czerwca)

Piast Stopnica - Sparta Dwikozy

Klimontowianka Klimontów - Stal Kunów

Bucovia Bukowa - Polanie Pierzchnica

Świt Ćmielów - GKS Rudki

Gród Ćmińsk - Granat Skarżysko Kamienna

Zenit Chmielnik - OKS Opatów

Lechia Strawczyn - Sparta Kazimierza Wielka

Orlicz Suchedniów - Star Starachowice

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ