Strzelecki popis na koniec przygotowań

Ostatnie sparingi

Star Starachowice bardzo dobrze zaprezentował się w ofensywie podczas meczu z rezerwami Radomiaka Radom. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego pokonali rywali 4:0. Hokejowy wynik padł w sparingu Kamiennej Brody.

Drobne infekcje wykluczyły z ostatniego sparingu kilku zawodników Staru. Zabrakło m.in. Dariusza Anduły i Mariusza Fabjańskiego. Mimo braku dwóch najbardziej ofensywnych graczy, starachowiczanie zaprezentowali znakomitą skuteczność. Po dwóch golach Łukasza Gruszczyńskiego i trafieniach Marcina Chodniewicza i Karola Maciąga, wygrali 4:0.

*Radomiak ll Radom – Star Starachowice 0:4 (0:2). Bramki: Łukasz Gruszczyński (dwie), Marcin Chodniewicz, Karol Maciąg.

Star (I połowa): Bzymek - Senderowski, Kania, Janikowski, Chodniewicz, Gołyski, Wiecha, Drabik, Kosztowniak, Gruszczyński, Strzelec.

(II połowa): Sieczka - Senderowski, Kania, Janikowski, Chodniewicz, Gołyski, Koźlik, Maciąg, Kosztowniak, Gruszczyński, Strzelec. Trener: Arkadiusz Bilski.

*Kamienna Brody – Powiślanka Lipsko 4:4 (3:1). Bramki: Artur Kidoń (dwie), Patryk Nowak, Kamil Dziadowicz.

Kamienna: Krupa – Jagieła, Kardas, Świątek, Praga, Dziewięcki, Sado, Kidoń, Dziadowicz, Nowak, Maciejczak oraz Zięba, Kozera, Soboń. Trener: Marcin Wróbel.

*Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów 1:2. Bramka dla Łysicy: Mariusz Jaros (z karnego).