Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety mają dla ciebie nową miłość. Będziesz rozwijał swoje pasje, a cechowały cię będą skuteczność i przebiegłość. Pomożesz zagubionym i zestresowanym. Rozmowa z tobą będzie dla kogoś jak plaster miodu. Doradzisz i pocieszysz. W życiu osobistym będzie masa niespodzianek. Dowiesz się czegoś ważnego i zaskakującego o bliskiej osobie i bardzo szybko na to zareagujesz. Dostaniesz piękny prezent i usłyszysz komplementy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Postanowisz uporać się z zaległymi sprawami rodzinnymi. Przeprosisz kogoś, z kim od jakiegoś czasu byłeś na wojennej ścieżce. Najbliższym udzielisz rad, jak lepiej sprzątać i pokażesz komuś, jak sobie radzić z trudnościami. Zapragniesz się czuć potrzebny i lubiany. Całkiem szybko i łatwo ci to przyjdzie. Podreperujesz atmosferę w domu i wszyscy będziecie się lepiej traktować. Zaczniecie spędzać ze sobą więcej czasu.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Na różne wydarzenia będziesz reagował bardzo emocjonalnie. Przejmiesz się tym, co dzieje się na świecie i zechcesz zaangażować się w jakiś ruch, który temu przeciwdziała. Najbardziej ambitni zaczną działać w polityce lub zainteresują się jakimś społecznym ruchem. Ktoś sprowokuje cię do dyskusji. Okaże się, że jesteś bardzo dobrym mówcą i zdobędziesz poparcie w szerszym gronie. Zyskasz uznanie pewnej wpływowej osoby.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Ten czas stanie pod znakiem spraw finansowych. Pieniędzy w portfelu będzie więcej, ale także pojawią się nagłe wydatki. Przyjdzie jakiś duży rachunek, który trzeba będzie zapłacić albo przypomnisz sobie o jakichś zaległościach. Poza tym zaczną cię kusić luksusowe produkty. Zastanów się, czy nie ulegasz niepotrzebnym wpływom. Możliwe, że zechcesz zaimponować znajomym, którzy wcale na to nie zasługują.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Wreszcie będziesz wiedział, czego pragniesz. Przestaniesz martwić się drobiazgami i zaczniesz zabiegać o lepsze życie. Odważni poproszą szefa o podwyżkę albo zmienią pracę. Poza tym zajmiesz się upiększaniem mieszkania, zechcesz także zmienić swój wygląd. Przed tobą wizyta u fryzjera lub kosmetyczki. Zaczniesz robić porządki w życiu uczuciowym. Zakończysz toksyczne znajomości i zbliżysz się do ludzi życzliwych.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Często będziesz brała udział w spotkaniach rodzinnych. Przed tobą urodziny, wesela lub chrzciny. Nie daj się tylko wciągnąć w rozmowę o polityce lub sytuacji w kraju, bo narobisz sobie wrogów, a to ci do niczego niepotrzebne. W pracy będziesz pilnowała interesów i zadbasz o ważne projekty. Jeśli nie pracujesz, wysprzątasz wreszcie cały dom tak, że twoi bliscy nie będą mogli niczego znaleźć.

Waga (24 września – 23 października)

Spotkasz się ze znajomymi, a ktoś, kogo znasz od lat, pomoże ci w bardzo ważnej sprawie. Pracy przed tobą sporo, ale nic nie będzie nużące ani męczące. Zajmiesz się czymś, co cię bardzo zainteresuje i zapragniesz się rozwijać w tym kierunku. Dogadasz się ze wszystkimi, których spotkasz na mieście albo którzy przyjdą do twego domu. Umowy, które teraz zawrzesz, okażą się bardzo korzystne. Ktoś pomoże ci odkryć nową umiejętność lub pasję.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Pomysł, który kiedyś przyszedł ci do głowy, teraz stanie się bardzo aktualny. Ludzie, z którymi będziesz współpracować, będą uczynni i mili. Załatwisz dużo ważnych spraw, będziesz prowadził rozmowy z urzędnikami, składał wnioski i podania. Dopniesz swego w pracy, pogodzisz się z nieprzyjaciółmi. W domu będziesz spędzał bardzo miło czas z najbliższymi. Ktoś będzie czekał na ciebie z kolacją albo sprawi ci inną niespodziankę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Bliscy zaczną chwalić twoje dokonania. Nie tylko te w dziedzinie zawodowej, ale także to, co robisz w domu. Usłyszysz pochwały za ciasta i zupy, a także pieczenie twojej roboty. Poprawi ci się od tego humor i z zapałem przystąpisz do realizacji codziennych obowiązków. Zrezygnujesz z niewygodnych umów. Będziesz miał lepszy internet, bardziej korzystną umowę na telefon lub więcej kanałów w telewizji.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nie zabraknie ci okazji do spotkań i żartów. Odwiedzi cię rodzina albo zaprosisz sąsiadów. A oni już niebawem nie będą dłużni. Zrób do domu zapasy kawy i herbaty. Częściej będziesz wychodził i zdarzą się takie sytuacje, w których totalnie się odprężysz i zapomnisz o kłopotach. Ucieszy cię wiadomość od bliskiej osoby. Planety wróżą awans, ale zamiast czekać grzecznie na propozycje, zacznij szukać sprzyjających okazji.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Przed tobą spokojny czas, bez większych zawirowań i poważniejszych problemów. Poczujesz, że życie stało się łatwiejsze i zaczniesz odcinać kupony od tego, na co wcześniej ciężko zapracowałeś. Odczujesz, że podwyższa się standard twojego życia. A to dopiero początek. Samotni nieświadomie zawrócą komuś w głowie i będą adorowani. Zaobrączkowani przestaną myśleć o drobnych dolegliwościach czy zbędnych kilogramach.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uwolnisz się od złośliwych ludzi i poznasz kogoś, z kim będziesz nadawał na podobnych falach. To może być twój przyjaciel. Samotni mają przed sobą udane łowy. W twoim zasięgu jest przystojny instruktor z siłowni lub atrakcyjna koleżanka. Osłabnie twój zapał do porządków i dyrygowania domownikami. Odpuścisz im sprzątanie albo mycie okien. Unikniesz nieporozumień z sąsiadami, skończą się wreszcie plotki na twój temat.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ