Z kwiatami i życzeniami dla Pań

W numerze

Z kwiatami i życzeniami dla Pań

Dużo radości, słońca oraz uśmiechu życzyli Paniom w dniu Ich święta wicestarosta Marek Pawłowski i członek Zarządu Powiatu Andrzej Sendecki, którzy odwiedzili w czwartek Dom Pomocy Społecznej w Starachowicach. Na ręce dyrektor Anety Świercz przekazali też kwiaty od Zarządu Powiatu.

8 marca jest dniem szczególnym dla wszystkich Pań. Nie mógł przejść zatem niezauważenie przez władze naszego powiatu, które odwiedziły w tym dniu Dom Pomocy Społecznej w Starachowicach. Z kwiatami do tamtejszych mieszkanek pospieszyli: wicestarosta Marek Pawłowski i członek Zarządu Powiatu Andrzej Sendecki, życząc paniom dużo zdrowia, radości oraz uśmiechu w każdy dzień w roku, nie tylko w Dzień Kobiet. Przekazali też pozdrowienia od starosty Danuty Krępy, która przez lata kierowała placówką i która nadal chętnie odwiedza jej podopiecznych.

O paniach nie zapomniał też poseł Krzysztof Lipiec, który sprezentował Im mnóstwo słodkości. W imieniu parlamentarzysty przekazał je Tomasz Andrzejewski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Starachowicach. Nie mogło zabraknąć także występów. Program artystyczny przygotowali w tym roku seniorzy z Klubu Senior Wigor, za co zebrali gromkie oklaski.

Z własną inicjatywą wyszli także panowie z Domu Pomocy Społecznej, którzy w humorystyczny dość sposób przedstawili całą prawdę o Paniach, natomiast na koniec zasypali je życzeniami.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ