Znakomity mecz naszych siatkarzy

W pierwszej potyczce finałowej, ekipa Absolwentów pokonała na wyjeździe MSS Masłów 3:1. Starachowiczanie awans do III ligi mogą już przypieczętować w rewanżu, który zaplanowany jest w najbliższy czwartek.

Mecz był hitem całego sezonu, pierwszym z finałowego dwumeczu o awans do III ligi, a spotkały się dwie najlepsze drużyny. Zarówno nasi Absolwenci, jak i MSS Masłów dominowali bowiem w swoich grupach.

W miniony piątek (2 marca) pierwszy mecz finałowy rozegrano w Masłowie. Starachowiczanie nic nie robili sobie z tego, że grali na boisku rywala i od razu narzucili swój styl gry. Już w pierwszym secie pokazali, że drzemią w nich ogromne możliwości. Wygrali do 19, a kolejne starcie do 18! W trzeciej partii kontakt złapali gospodarze, którzy triumfowali do 20, ale już w czwartym secie dominacja naszych nie podlegała dyskusji. Absolwenci wygrali do 16 i przypieczętowali triumf w pierwszym meczu. Rewanż zaplanowano 8 marca o godzinie 19.00 w hali sportowej Gimnazjum nr 3.

*MSS Masłów - Absolwenci Starachowice 1:3 (19:25; 18:25; 25:20; 16:25)

Absolwenci: Maciej Kosowski, Hubert Kuźdub, Rafał Erbel, Szymon Wojtas, Michał Dziarmaga, Artur Dudek, Karol Strabanik, Karol Wróblewski, Bartosz Kosowski, Maciej Pietras, Jakub Zatorski, Konrad Raczyński, Krzysztof Sitek.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ