Pozytywne emocje w młodej Juvencie

Przygotowywali się do rywalizacji w CLJ

Informacje sportowe

Pozytywne emocje w młodej Juvencie

Przygotowywali się do rywalizacji w CLJ

Zwycięstwem w turnieju Harry Cup młodzi piłkarze Juventy Starachowice zakończyli obóz przygotowawczy do rundy wiosennej. Już niebawem na nowo ruszą zmagania w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych.

Atmosfera w drużynie juniorów młodszych Juventy Starachowice jest znakomita. Młodzi starachowiczanie zakończyli przygotowania do rundy rewanżowej rozgrywek CLJ. W finale towarzyskiego turnieju pokonali silny zespół MOSP Białystok 2:0. To dobry prognostyk przed ligą, bowiem rywale z Podlasia na co dzień również rywalizują w Centralnej Lidze Juniorów.

- Bardzo fajnym akcentem zakończyliśmy zmagania w turnieju Harry Cup, co jednocześnie było zakończeniem obozu przygotowawczego do rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Wygrana w finale z drużyną MOSP Białystok to dobre podsumowanie naszych występów, w których z meczu na mecz prezentowaliśmy się coraz korzystniej. Mogliśmy dwa razy dziennie trenować na pełnowymiarowym zielonym boisku, co pomogło nam na pewno poczuć jego przestrzeń i geometrię. Pięć meczów, jakie rozegraliśmy, to dla chłopaków duża dawka bezcennego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości. Jestem pod wrażeniem ich zaangażowania i wiem, że każdy starał się dać coś ekstra dla drużyny, co może sprawić, że zarówno indywidualnie, jak i drużynowo będziemy mocniejsi - powiedział trener Mariusz Wójcik.

Juventa: Dawid Pocheć, Dawid Strzelec, Adrian Szast, Sadkowski Damian, Dawid Płatek, Hubert Białczak, Piotr Krzyżowski, Kacper Błaszczyk, Patryk Mańturz, Kacper Gładyś, Jakub Błażejewski , Piotr Nowakowski, Wiktor Śmigielski, Klaudiusz Marzec, Jakub Gurski, Krystian Bracik, Maciej Moskwa, Kacper Borkowski, Dominik Gach, Kacper Zapała i kapitan Jakub Kalisz. Trenerzy: Mariusz Wójcik, Piotr Dejworek.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ