Kiermasze i aukcja

SP w Lubieni

Brody

Kiermasze i aukcja

SP w Lubieni

 

Z przesłaniem"Serce dla Adasia" zorganizowano w Szkole Podstawowej w Lubieni aukcję dla chorego dwulatka. Były też inne. 

Pomysłodawczynią i organizatorką akcji była Agnieszka Lotko z opiekunką Samorządu Szkolnego, Jolantą Lipą, a wzięła w niej udział cała społeczność Szkoły Podstawowej w Lubieni . Uczniowie starszych klas,pod czujnym okiem nauczycielki plastyki udekorowali plakatami korytarz, a mamy upiekły na tę okazję różne ciasta i ciasteczka. Słodkości cieszyły się dużym wzięciem wśród kupujących. Dochód ze sprzedaży przeznaczono na organizację w placówce "Kącika Relaksu Szkolnego".

W ramach akcji dobroczynnej pod hasłem "Kocham pomagać" uczniowie zorganizowali natomiast kiermasz zabawek, podczas którego świetnie radzili sobie jako sprzedawcy, zachęcali do zakupów i sprawnie obsługiwali klientów. Wszystkie maskotki wystawione na aukcję zostały sprzedane. Nie zabrakło także prezentacji artystycznych, uczennice z klasy VI przygotowały taniec z elementami akrobatyki. Po występie odbyła się aukcja "Serce dla Adasia", której celem było pokrycie kosztów rehabilitacji dwuletniego braciszka jednej z uczennic.

(K.K.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ