Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Dokonasz mądrych wyborów, ponaprawiasz życie sobie i innym. Przejrzyj kalendarz, zajrzyj do rachunków, bo może tam czekać jakaś niespodzianka. W domu będzie spokój, a w pracy ciekawe zadania. Posłuchasz intuicji i przewidzisz to, co się wydarzy. Roztoczysz wokół siebie magiczną atmosferę, wpadniesz na genialne pomysły. Znajdziesz się w centrum wydarzeń i dziwnych zbiegów okoliczności.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Zainteresujesz się tym, co twoja druga połowa robi po pracy. Zaintryguje cię, dlaczego podejmuje takie, a nie inne decyzje. Może jest pod czyimś wpływem? Tylko nie słuchaj podpowiedzi zazdrośników i intrygantów, którzy wszędzie widzą zło i będą sączyć jad do twego ucha. Z pewnością dojdziesz do wniosku, że łączy was wielkie uczucie. Nie przejmuj się krytyką tych, którzy nic nie osiągnęli.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Dzięki znajomościom lub życzliwości znajomych załatwisz sprawę, na której od dawna ci zależy. Znajdziesz nową pracę lub kupisz coś po znacznie niższej cenie niż normalnie. Łatwe staną się takie domowe obowiązki, jak gotowanie obiadu czy wyjście z psem. Poczujesz, że to bardzo lubisz. W pracy zaimponujesz jakimś nowym ciuchem lub zrobisz coś, dzięki czemu zyskasz poklask i większy autorytet.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nauczysz się czegoś, co dotąd sprawiało ci ogromną trudność. Zaczniesz świetnie prowadzić auto lub jeździć na rowerze. Poszukasz odpowiedzi na ważne pytania, zaczniesz śledzić notowania na giełdzie i interesować się wydarzeniami w kraju i na świecie. Polubisz politykę i całkiem możliwe, że zapiszesz się do jakiejś organizacji. Poczujesz, że twoje mieszkanie jest dla ciebie za ciasne i zechcesz mieć więcej przestrzeni.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Poprawi ci się humor i zupełnie przestaniesz się przejmować tymi, którzy cię denerwują lub się kłócą. Rozpoczniesz regularne treningi, będziesz więcej spacerował. Znajdziesz odpowiedzi na niektóre ważne pytania i wcale nie będzie ci z nimi smutno lub trudno. Poczujesz, że wszystko staje się jaśniejsze i prostsze. Będziesz wiedział, na jaki kolor pomalować pokój lub jaką kupić kanapę do salonu. Nie zechcesz do tego niczyjej podpowiedzi.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Single rozpracują pewną niedostępną osobę i wreszcie się z nią umówią. Zaobrączkowani będą trzymali swoje plany w tajemnicy i wreszcie poczują się na właściwym miejscu. Nawet jeśli wcześniej nie podobała się wam wasza praca, to teraz poczujecie, że robicie coś fajnego. Na dodatek za całkiem dobre pieniądze. Dla podreperowania humoru pójdziecie na zakupy i spotkacie osobę, która was zainspiruje.

Waga (24 września – 23 października)

Koniecznie potrzebujesz pomocnika do prowadzenia interesów. Pomyśl, kto mógłby cię wesprzeć. Planety pomogą ci wygrać jakiś spór albo wpaść na genialny pomysł. Czeka cię kilka dylematów rodzinnych. Twoi domownicy będą mieli dziwne pomysły i nie zechcą wykonywać swoich obowiązków. Zacznie cię nosić z tego powodu, ale nie rób awantur. Podświadomość ci podpowie, co masz robić.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Przeprowadzisz ważną rozmowę o domowym budżecie i zaczniesz uważniej wydawać pieniądze. Przestaniesz spełniać zachcianki wszystkich krewnych. Spotkasz się przez to z krytyką, ale zaoszczędzisz i będziecie mogli wspólnie wyjechać gdzieś daleko. Aura sprzyja okazywaniu uczuć. Powiesz komuś coś bardzo miłego, a i sam usłyszysz jakieś przyjemne komplementy. Niech się mają na baczności ci, którzy ci podpadną.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Popatrzysz na swoją karierę i ostatnie dokonania nieco krytycznym wzrokiem. Ale znajdzie się ktoś, kto doda ci sił i pocieszy, a także popchnie w stronę korzystnych zmian. Wszystko przed tobą. Zajmiesz się wreszcie czymś ambitniejszym, a niektórzy z was w najbliższej przyszłości odniosą spektakularny sukces. Samotni niech nawiązują znajomości, byle nie przez internet. Możesz wpaść w sidła jakiegoś oszusta matrymonialnego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Pokażesz, na co cię stać. Będzie wiele okazji do okazywania uczyć swojej drugiej połowie. Koniecznie z nich skorzystaj, a ta druga strona z pewnością ci się odwdzięczy, i to podwójnie. Podołasz drobnym obowiązkom i podwoisz swoje zyski. Będziesz świętował sukcesy swoje i najbliższych. Szykuje się jakieś bardzo udane przyjecie albo wyjście do restauracji. W pracy pokonasz przeszkody i zniechęcisz wrogów.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Planety uczynią cię serdecznym i wesołym. Samotnym dodadzą odwagi oraz zapewnią powodzenie. Rozejrzyj się wokół, bo ktoś bardzo chciałby się z tobą zaprzyjaźnić. Po pracy zabierzesz się do porządków i gotowania. Upichcisz coś pysznego, a bliscy docenią twoje zaangażowanie. Zaczniesz wcielać w życie nowe plany, a przy okazji znajdą się zguby oraz nadejdą wiadomości, na które czekałeś.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nie urywaj się z pracy, bo ktoś to może zauważyć. Poza tym przegapisz okazję do nieformalnej rozmowy ze swoim szefem. Znajdziesz pomocników do nowego zadania, które ktoś przed tobą postawi. Wypoczniesz w trakcie krótkiego wyjazdu na łono natury. W twoim domu zapanuje rodzinna atmosfera. Wpadniesz na pomysł, jak lepiej zainwestować oszczędności. Znajdzie się ktoś, kto bezinteresownie pomoże ci w sprzątaniu lub remoncie.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ