Zwycięska Kamienna

Sparingi w regionie

Zaplanowany na miniony weekend mecz kontrolny Staru z KSZO Ostrowiec został odwołany, a Kamienna Brody i Łysica Bodzentyn zaprezentowały radosny futbol, bo w ich spotkaniach padło 18 bramek!

Star miał mierzyć się z III-ligowym KSZO Ostrowiec, ale w drużynie naszych rywali zmienił się trener, który miał inne plany na okres przygotowawczy i sparing odwołał. Trener Staru Arkadiusz Bilski zdecydował, że jego piłkarze otrzymają wolne.

Dużo bramek obejrzeli za to kibice z Brodów i Bodzentyna. Dla sympatyków Łysicy nie jest to dobra wiadomość, bowiem ich ulubieńcy w starciu z ligowym rywalem Pogonią Staszów stracili aż 7 bramek! W Brodach cieszy dyspozycja Kamila Dziadowicza, który strzelił 4 gole, a Kamienna Pokonała Wisłę Sandomierz 4:3.

*Kamienna Brody - Wisła Sandomierz 4:3 (2:0). Bramki dla Kamiennej: Kamil Dziadowicz (30, 42, 65, 75).

Kamienna: Kopacz – Praga, Zięba, Kardas, Jagieła, Dziewięcki, Świątek, Kidoń, Gajewski, Dziadowicz, Soboń oraz Bidziński, Czerpak, Frańczak, Wróbel. Trener: Marcin Wróbel.

*Pogoń Staszów - Łysica Bodzentyn 7:4 (3:2). Bramki dla Łysicy: Krzysztof Trela, Mirosław Kalista, Łukasz Kaczmarek, Kamil Garbacz.

Łysica: Wróblewski - Czerkaszyn, Cielibała, Kołodziejski, Kowalski, Gryz, Chrzanowski, Trela, Kaczmarek, Garbacz, Kalista. Trener: Krzysztof Trela.

*Nidzianka Bieliny – GKS Rudki 1:1

*Szydłowianka Szydłowiec - Polonia Iłża 0:2. Bramki: Niewczas, Kopciał.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ