Giełda transferowa

Notowanie 5

 

Piotr Pawłowski i Łukasz Szymoniak nie wrócą do Łysicy Bodzentyn. Zawodnicy, którzy byli jeszcze niedawno w sferze zainteresowań, związali się z innymi klubami.

Od początku zimowych przygotowań mówiło się o zainteresowaniu Łysicy Łukaszem Szymoniakiem, Piotrem Pawłowskim i Piotrem Malcem, jednak wszyscy zdecydowali się na grę w innych klubach. Wiosną występować będą odpowiednio w Neptunie Końskie, Wiernej Małogoszcz i Pogoni Staszów. Natomiast Końskie na Bodzentyn może zamienić Marcin Taler, a ponadto Łysica interesuje się Robertem Ciekalskim, który ostatnio występował w Wiśle Nowy Korczyn.

Kamienna Brody przeprowadziła pierwszy transfer. Na zasadzie wypożyczenia, do drużyny Marcina Wróbla dołączył z KSZO Ostrowiec bramkarz Karol Krupa. Z kolei w Starze Starachowice definitywnych transferów nie przeprowadzono, ale wielce prawdopodobne jest, że testowani Łukasz Gruszczyński, Łukasz Radło i Patryk Sieczka wiosną zagrają w zielono-czarnych barwach.

Star Starachowice

Przychodzą: trener Arkadiusz Bilski (Spartakus Daleszyce), Dariusz Anduła (wypożyczenie z Łysicy Bodzentyn), Jakub Kania (powrót z wypożyczenia w Juvencie Starachowice), Damian Senderowski, Jakub Nowocień (wznowili treningi).

Zainteresowanie: Bartosz Gębura (Spartakus Daleszyce), Łukasz Radło (Ruch Chorzów), Łukasz Gruszczyński (powrót z Niemiec), Patryk Sieczka (wolny zawodnik).

Odchodzą: trener Tomasz Siczek (szuka klubu), Bartosz Sęga, Ariel Spadło (szukają klubów), Krzysztof Chatys (skrócenie wypożyczenia z Granatu Skarżysko-Kamienna), Michał Mikosa (skrócenie wypożyczenia z KSZO Ostrowiec-Świętokrzyski).

Kamienna Brody

Przychodzi: Karol Krupa (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski).

Odchodzi: Paweł Sado (nie wznowił treningów).

Łysica Bodzentyn

Przychodzą: Łukasz Kaczmarek (Naprzód Jędrzejów).

Odchodzi: Dariusz Anduła (wypożyczenie do Staru Starachowice).

Zainteresowanie: Artur Walasek (Pogoń Staszów), Robert Ciekalski (Wisła Nowy Korczyn), Marcin Taler (Neptun Końskie).

GKS Rudki

Przychodzą: trener Janusz Cieślak (Naprzód Jędrzejów), Dawid Rafalski (wznowił treningi).

Zainteresowanie: Karol Bęben (ŁKS Łagów), Wojciech Supierz (Lubrzanka Kajetanów), Marcin Wojciechowski (wolny zawodnik).

Odchodzą: trener Marcin Kośmicki (szuka klubu), Jakub Zakrzewski (Granat Borki).

Polonia Iłża

Przychodzą: Michał Kutera (powrót z wypożyczenia do Zawiszy Sienno).

Odchodzą: Marcin Rosłaniec (szuka klubu).

*pogrubioną czcionką zaznaczyliśmy nowe doniesienia transferowe.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ