Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu. Pomyśl lepiej, co ci daje siłę do życia. Zamiast na zakupy do galerii lepiej iść na spacer. Nie zarywaj nocy ani nie ubieraj się zbyt lekko. Trzeba teraz o siebie dbać. Będziesz miał mnóstwo spraw do załatwienia, ale z niczym się nie śpiesz, bo możesz coś popsuć lub poplątać. Dla przyjaciół okażesz się najlepszym kompanem do zabaw lub pieszych wycieczek.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Nie czekają cię żadne dodatkowe zadania ani przykrości. Nie zwątpisz w siebie, dlatego warto się teraz zmierzyć z trudnymi zadaniami oraz z zaległościami. Uporządkuj papiery i przejrzyj zaległe rachunki, bo być może o czymś zapomniałeś. Zapobiegniesz jakiemuś złu albo złości szefa. Niektórzy z domowników będą cię drażnili swoim głupim i nieodpowiedzialnym zachowaniem. Możesz im zwrócić uwagę, ale lepiej to przeczekać.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Nie dasz się ponieść emocjom ani nikomu zmanipulować. Nikt cię nie wciągnie w spory i awantury. Zajmiesz się domem, zrobisz zakupy. Jeśli jesteś kierowcą, to ktoś cię może sprowokować do manewru, który nie spodoba się policjantom z drogówki. Uważaj, bo grozi ci mandat. Poszukasz nowych zleceń, aby mieć więcej pieniędzy na zbytki. Coraz częściej będziesz chodził do kina i wydasz pieniądze na nowe książki.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Wpadniesz na dobre pomysły dotyczące finansów i nikt cię nie oszuka. Szybko załatwisz sprawy w urzędach i bankach. Porozmawiasz ze znajomymi, zapytasz ich o coś ważnego. Może cię zainspirują albo podsuną pomysł, jak spełnić marzenia. Pod wpływem czyjejś namowy zaczniesz zmieniać nawyki. Poczujesz, że warto używać mniej cukru, w ogóle mniej jeść, a więcej się ruszać.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, ale nie wszystkie plany uda ci się zrealizować. Nie załamuj się, przeczekaj. Przyjdzie jeszcze lepszy czas. Niebawem znajdziesz bardzo dobrych pomocników. Po pracy wybierzesz się na spotkanie ze znajomymi. Możliwa jest wycieczka albo dłuższy wyjazd. Nie będziesz narzekał na zdrowie, lecz nie znaczy to, że możesz odpuścić dietę. Dostarczaj organizmowi to, co mu potrzebne, a nie to, co go truje.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Ktoś ważny zleci ci nowe zadania albo nawet poważniejszy projekt. Związki z najbliższymi będą jednak dla ciebie najważniejsze. Zajmiesz się także życiem znajomych. Będziesz je komentował lub doradzał, co mają zrobić. Ktoś wypłacze się w twój mankiet. Pomagaj, ale nie mów, jak ma żyć, bo potem będzie miał do ciebie pretensje. Ktoś bliski zacznie cię namawiać na wydatki lub będzie narzekał, że nie jesteś wystarczająco hojny. Nie uciekaj przed dyskusją.

Waga (24 września – 23 października)

Zatęsknisz za swoją drugą połówką. Jeśli marzysz o wspólnym wyjściu lub wyjeździe, to koniecznie o tym powiedz i coś zaproponuj. Sprawy ułożą się tak, że będziesz zachwycony. W pracy będzie ci się wiodło, ale uważaj, co mówisz głośno o swoich szefach, bo w twoim kręgu znajdują się osoby, które ci zazdroszczą i mogą ci zaszkodzić. Niebawem spotkasz się z kimś, kto ma podobne zainteresowania.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Samotni zaczną być bardziej weseli, bo na horyzoncie pojawi się nowa miłość. Będziesz chodził na spotkania, niektórzy z was znajdą bratnią duszę i wreszcie będą mieli z kim pogadać. W pracy bądź miły, ale nie daj sobie odebrać tego, co ci się należy. Zarobisz na jakimś starym pomyśle i z całą rodziną wybierzecie się na duże zakupy. Planety sprzyjają poważnym sprawom finansowym. Wygrasz na loterii lub nauczysz się mądrze oszczędzać.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Usłyszysz pochwały i komplementy i to od tych, na których opinii ci bardzo zależy. Wyczujesz, co innym sprawia radość i frajdę, zostaniesz ich dobrym duchem. Wielu wrażeń dostarczą ci podróże, nawet niezbyt dalekie i długie. Zostaną po nich bardzo miłe wspomnienia. Możliwe, że odważysz się na jakiś poważny życiowy krok. Więcej odpoczywaj i się relaksuj, bo możesz być bardziej zmęczony niż zwykle. Jednak to przesilenie, a nie choroba.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Uważaj na ludzi za bardzo pewnych siebie. Ktoś będzie cię krytykował albo zechce podkopać twoją pozycję. Energicznie się temu przeciwstawisz. Lada moment poprawi ci się humor i przyjdą świetne pomysły na wyjście z kłopotów. Masz szanse przekonać kogoś wpływowego do spraw, na których ci zależy. Dostaniesz pożyczkę albo inne silne wsparcie. Będziesz miał ochotę na szaleństwa i zabawy.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Od rana będą praca i obowiązki, a popołudniami odpoczynek lub rozrywki. Zależy, co kto woli. Poczujesz, że twoi najbliżsi dodają ci skrzydeł. To czas na oświadczyny, zaręczyny lub powiększanie rodziny. Planety sprzyjają podróżom i skuszą cię zakupami. Odnowisz swoją wiosenną garderobę i będziesz czekać na słońce. Oszczędności zainwestuj w naukę i wygląd, a nie w jakieś bezsensowne zachcianki.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

To idealny moment na oczyszczanie organizmu. Jeśli nie masz na tyle samozaparcia, aby zastosować jakąś dietę, to przynajmniej pij herbatki ziołowe, częściej jedz warzywa i owoce. Poczujesz, że jesteś piękny, wzmocnią ci się włosy i paznokcie. Pomyśl o zmianie fryzury. W domu możesz być egoistą. Zamiast sprzątać i prasować, zajmiesz się sobą. Poczytasz i zjesz czekoladę, co poprawi ci humor. Wyjdziesz z twarzą ze sporu z sąsiadami.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ