"Kameleon" u seniorów

OHP

W numerze

"Kameleon" u seniorów

OHP

Formacja Kameleon, działająca przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach, gościła u miejscowych seniorów. Zawitali z artystycznym przesłaniem.

Dla seniorów ze stowarzyszenia Złota Majówka i Dziennego Domu Seniora przygotowali konkurs "Jaka to melodia", w którym seniorzy odgadywali piosenki. Były utwory Franka Sinatry i Elvisa Presleya, ale także muzyka operowa i filmowa. Najlepsza w muzycznym quizie okazała się Łucja Kasperkiewicz, zdobywając puchar Super Senior 2018 Wigor "Manhattan", drugie miejsce zajęła Gabriela Lasocka, a trzecie Zdzisław Kozieł.

W programie zaprezentowali się członkowie "Kameleona": Klaudia Matejska, Wiktoria Bracik, Kinga Matejska, Milena Ryś oraz Piotrek Krzak, którzy wystąpili pod przewodnictwem Macieja Górskiego i Mieczysława Rosińskiego

- Kameleon zdobywa w mieście coraz większą popularność, czego wyrazem są tak częste występy i poszerzający się krąg odbiorców. Przyczynia się to jednocześnie do rozszerzenia oferty opiekuńczo-wychowawczej placówki OHP w Starachowicach - powiedział GAZECIE Maciej Górski.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ