Jubileuszowy bal przebierańców

W PM nr 11

W numerze

Jubileuszowy bal przebierańców

W PM nr 11

 

Cykl spotkań z absolwentami przedszkola, to wyjątkowy sposób na obchody 35-lecia placówki. Tym razem już dorosłych absolwentów zaproszono na Bal Przebierańców.

Długo wyczekiwany bal ph. "Morskie podróże", zgromadził w Przedszkolu Miejskim nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka w Starachowicach nie tylko podopiecznych placówki, ale też jej absolwentów. Spotkanie, zorganizowane w ramach obchodów 35. rocznicy istnienia przedszkola, było świetną okazją, aby powspominać czasy przedszkolne przy słodkim poczęstunku. Absolwenci odwiedzili sale, w których niegdyś mieli zajęcia, i wspólnie z rodzicami oglądali kroniki ze zdjęciami.

W "sali balowej", w której zaaranżowano morską głębię, wyspę piratów, wyspę śpiewających syren i grotę ośmiornic, wszyscy bawili się przy przebojach granych przez przyjaciela przedszkola, pana Henryka. Na parkiecie roiło się od piratów, księżniczek, wróżek, spidermanów, batmanów i innych postaci z bajek. Wszystkim uczestnikom impreza dostarczyła wielu przeżyć, wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

(K. K.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ