Mistrzem "dziesiątka"

O tytuł najlepszej drużyny w Starachowicach

Informacje sportowe

Mistrzem "dziesiątka"

O tytuł najlepszej drużyny w Starachowicach

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 wywalczyli Mistrzostwo Starachowic w miejskich zmaganiach w piłce siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn.

Przez kilka tygodni w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 toczyła się rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny w Starachowicach w piłce siatkowej. Do zmagań przystąpiło siedem zespołów ze szkół podstawowych z terenu miasta. Grano systemem "każdy z każdym". Bezapelacyjnie najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10, która wygrała wszystkie sześć spotkań. Na drugim miejscu uplasowali się gospodarze z "dwunastki", a podium uzupełniła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1. Opiekunem zwycięzców był znakomity trener pływania, Wojciech Szlęzak i jak widać tajniki siatkówki również nie są mu obce.

- Dzieci wykonały świetną robotę, a ja tylko starałem się ich motywować - mówił zadowolony trener zwycięskiej drużyny, Wojciech Szlęzak.

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 10

2. Szkoła Podstawowa nr 12

3. Szkoła Podstawowa nr 1

4. Szkoła Podstawowa nr 13

5. Szkoła Podstawowa nr 9

6. Szkoła Podstawowa nr 6

7. Szkoła Podstawowa nr 11

SP 10: Wojciech Jaśkiewicz, Marcel Rożek, Krzysztof Pastuszka, Robert Pająk, Kacper Żmudziński, Filip Rożek, Dominik Telec, Jakub Prostak, Rajmund Kiełek, Dorian Świtoń, Krystian Łyżwa, Bartek Zając. Opiekun: Wojciech Szlęzak.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ