Giełda transferowa

Notowanie 4

 

Niewiele ciekawego działo się w minionym tygodniu na rynku transferowym. Kluby nie ukrywają, że chcą jeszcze przeprowadzić transfery, ale po niedawnej dużej dawce nowych informacji, teraz karuzela wyraźnie wyhamowała.

W Rudkach powrócił temat zakontraktowania Marcina Wojciechowskiego. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pierwszą propozycję powrotu do gry zawodnik miał odrzucić, ale działacze są ponoć mocno zdeterminowani. Łysica Bodzentyn zainteresowana jest Arturem Walaskiem z Pogoni Staszów. Bez zmian jest za to w Kamiennej Brody, a Star Starachowice potwierdził, że skrócił wypożyczenie Michała Mikosy, który wrócił do KSZO Ostrowiec.

Polonia Iłża jak na razie przeprowadziła tylko jeden oficjalny transfer. Na treningu pojawili się za to dwaj testowani zawodnicy, których nazwisk klub nie chce ujawniać. Wiemy, że chodzi o lewego obrońcę oraz ukraińskiego skrzydłowego. Władze Polonii potwierdziły także, że w tym okienku transferowym chcą pozyskać ofensywnego pomocnika i napastnika.

Star Starachowice

Przychodzą: trener Arkadiusz Bilski (Spartakus Daleszyce), Dariusz Anduła (wypożyczenie z Łysicy Bodzentyn), Jakub Kania (powrót z wypożyczenia w Juvencie Starachowice), Damian Senderowski, Jakub Nowocień (wznowili treningi).

Zainteresowanie: Bartosz Gębura (Spartakus Daleszyce), Łukasz Radło (Ruch Chorzów), Łukasz Gruszczyński (powrót z Niemiec), Patryk Sieczka (wolny zawodnik).

Odchodzą: trener Tomasz Siczek (szuka klubu), Bartosz Sęga, Ariel Spadło (szukają klubów), Krzysztof Chatys (skrócenie wypożyczenia z Granatu Skarżysko-Kamienna), Michał Mikosa (skrócenie wypożyczenia z KSZO Ostrowiec-Świętokrzyski).

Kamienna Brody

Odchodzi: Paweł Sado (nie wznowił treningów).

Łysica Bodzentyn

Przychodzą: Łukasz Kaczmarek (Naprzód Jędrzejów).

Odchodzi: Dariusz Anduła (wypożyczenie do Staru Starachowice).

Zainteresowanie: Piotr Malec (Zdrój Busko-Zdrój), Łukasz Szymoniak, Piotr Pawłowski (obaj Naprzód Jędrzejów), Artur Walasek (Pogoń Staszów).

GKS Rudki

Przychodzą: trener Janusz Cieślak (Naprzód Jędrzejów), Dawid Rafalski (wznowił treningi).

Zainteresowanie: Karol Bęben (ŁKS Łagów), Wojciech Supierz (Lubrzanka Kajetanów), Marcin Wojciechowski (wolny zawodnik).

Odchodzą: trener Marcin Kośmicki (szuka klubu), Jakub Zakrzewski (Granat Borki).

Polonia Iłża

Przychodzą: Michał Kutera (powrót z wypożyczenia do Zawiszy Sienno).

Odchodzą: Marcin Rosłaniec (szuka klubu).

*pogrubioną czcionką zaznaczyliśmy nowe doniesienia transferowe.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ