Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pracowity, ale bardzo dobry czas. Poradzisz sobie z zadaniami wymagającymi skupienia, dystansu, a także pogody ducha. Zrobisz dobre wrażenie na nowo poznanych osobach, pracodawcach i klientach. W pracy przejmiesz czyjeś obowiązki, ale nie za darmo. Poprawią się twoje relacje z sąsiadami oraz dalszą rodziną. Może nawet spotkacie się na kawie i zaczniecie sobie pożyczać przydatne rzeczy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Wiele spraw się wyklaruje, ale może się okazać, że pracy wcale nie jest mniej niż dotychczas. Przyjdzie ci zachować zimną krew i wziąć za kogoś odpowiedzialność. Poradzisz sobie jednak bardzo dobrze nawet w najtrudniejszej sytuacji i będziesz mógł być z siebie dumny. Może trzeba będzie podjąć pewne ryzyko i zdecydować za kogoś, kto jest bezradny, ale nie ma się co nad nim i nad sobą użalać.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ludzie wokół ciebie wydadzą ci się jak pijane dzieci we mgle. A ty wśród nich będziesz najbardziej przytomny i zorganizowany. Wszystko będziesz miał zaplanowane i o wszystkim ważnym się dowiesz. W niedługim czasie najprawdopodobniej przejmiesz obowiązki szefa albo staniesz na czele jakiejś grupy lub poprowadzisz wycieczkę. W rodzinie również obejmiesz dowodzenie. Wszyscy będą chodzić jak w zegarku.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Początkowo drobne problemy mogą wyrosnąć do gigantycznych rozmiarów, ale niebawem zrozumiesz, że to tylko twoja wybujała wyobraźnia tak wszystko wyolbrzymia. Będziesz się z tego długo i głośno śmiał. Właśnie teraz odetniesz więzy łączące cię z przykrymi sprawami z przeszłości i z podniesionym czołem zaczniesz patrzeć przed siebie. Dobrze ci zrobi wygadanie się przed kimś, nawet jeśli słuchacz nic konkretnego nie poradzi.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Wreszcie nauczysz się czerpać satysfakcję z tego, że w wielu sprawach radzisz sobie lepiej niż inni. I na wielu rzeczach lepiej się znasz. Możesz teraz kogoś czegoś dobrze nauczyć, pisane są ci sukcesy w dziedzinach sportowych i naukowych. Wydatki raczej wezmą górę nad wpływami, ale nie zawracaj sobie tym teraz głowy, bo niebawem doczekasz się znacznie większych zysków. Trzeba tylko do tego trochę pracy i cierpliwości.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Ktoś wywrze na ciebie duży wpływ. Nauczysz albo przynajmniej zaczniesz się od tej osoby uczyć solidności i odpowiedzialności. Całkiem możliwe, że także rozsądku, pracowitości i... chłodnej kalkulacji. Musisz się liczyć z natłokiem pilnych spraw oraz poważnych obowiązków. Niektóre z was zostaną rodzicami albo dziadkami. Możliwe, że dziecko urodzi się w waszej najbliższej rodzinie, którą trzeba będzie wspomagać.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz dowodziła. Wszystko wskazuje, że zaczniesz pomagać partnerowi albo najbliższej rodzinie, instruowała dzieci, co mają robić, jak się zachować i jak postąpić. Twoja odpowiedzialność za innych wzrośnie, ale wzrośnie także twój autorytet i zyskasz kilku bardzo dobrych przyjaciół. Single niech oczekują zmian. Może nastąpić przełom w znajomości, która dotąd była traktowana jako luźna i niezobowiązująca.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wcześniejsze napięcia zostawią na tobie ślad w postaci migreny, bezsenności czy złego samopoczucia. Lecz wreszcie do ciebie dotrze, że już jest spokojniej, już poradziłeś sobie z trudnościami. Oderwiesz się od tego, czym żyłeś ostatnio i wreszcie odpoczniesz. Możliwy jest jakiś wyjazd w celach turystycznych lub rozrywkowych. Wreszcie będziesz się mógł także przed kimś wygadać. Zdarzy ci się posłuchać kogoś, kto przeżył znacznie więcej.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Ten czas dla wielu będzie pracowity i nerwowy, ale z pewnością nie dla ciebie. Treścią twojego życia okażą się rozrywki, przyjemności i życie towarzyskie. Być może także własna twórczość albo podziwianie tego, co stworzyli inni. Zażyjesz trochę tak zwanej wyższej kultury lub zobaczysz miejsca, o których marzyłeś. Najbliższe dni przyniosą ci wiele inspiracji, poznasz nowe idee, oryginalne pomysły oraz wspaniałych ludzi.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Czas pod znakiem spotkań, uzgodnień, podpisywania umów i rozmów telefonicznych. Wiele radości sprawią ci kontakty z dziećmi albo w ogóle z osobami młodszymi od ciebie. Przekonasz się, jak bardzo jesteś lubiany i jak duże masz powodzenie wśród ludzi, także u płci przeciwnej. Pozbędziesz się wreszcie pewnych kłopotów i zrzucisz z siebie jakiś ciężar. Zadłużeni spłacą długi, a inni także zaczną lżej oddychać.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Uda ci się zakończyć rozpoczęte zadania, odpadną ci pewne zajęcia i obowiązki, ale finansowo wcale na tym nie stracisz. Zyskasz więcej czasu, który uda ci się atrakcyjnie zagospodarować. Skupisz się na jednej sprawie lub czynności. Na przykład zaczniesz biegać albo jeździć na rowerze. Dotrzesz do celu jakiejś długiej podróży i poczujesz, że masz z głowy jakieś trudne sprawy. Wkrótce wypijesz za to szampana.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przed tobą wyjątkowo udany okres. Problemy oddalą się na dobre, możesz liczyć na przemiłe towarzystwo, zwłaszcza osób młodszych lub najwyraźniej młodych duchem. Przy nich i ty odmłodniejesz. W pracy uwolnisz się od pewnych problemów, być może złośliwy współpracownik pójdzie na urlop albo zostanie przeniesiony na inne stanowisko. Życz mu szczęścia z daleka od siebie, a już niebawem poczujesz ulgę.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ