reklama

Czy denatka, to zaginiona mieszkanka Nowej Słupi?

Stołeczna policja próbuje ustalić personalia

Aktualności

Czy denatka, to zaginiona mieszkanka Nowej Słupi?

Stołeczna policja próbuje ustalić personalia

Stołeczna policja publikuje wizerunek kobiety, której ciało znaleziono w Warszawie. Funkcjonariusze próbują ustalić jej personalia. Czy może to być zaginiona w kwietniu ubiegłego roku mieszkanka Nowej Słupi?

Policja zdecydowała się upublicznić zrekonstruowany wizerunek kobiety, której ciało w maju zeszłego roku znaleziono w jednym z garaży przy ul. Karczewskiej w Warszawie. Niestety, do dziś personaliów kobiety nie udało się ustalić. Teraz pojawiła się informacja, że może to być zaginiona mieszkanka Nowej Słupi.

- Kobieta, szczupłej budowy ciała, miała około 35 lat i mniej więcej 165 cm wzrostu. Ubrana była w ciemne dżinsy i czarny sweter - informuje komisarz Joanna Węgrzyniak, rzecznik prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Zaginięcie 27-letniej Elżbiety B. zgłoszono w kwietniu 2017 roku. Wówczas rodzina poinformowała, że od grudnia 2016 roku kobieta nie utrzymuje z nimi kontaktu. Po pewnym czasie odnaleźli ją policjanci z Małopolski, ale wówczas twierdziła, że nie chce utrzymywać z rodziną kontaktu. Rysopis znalezionych zwłok wskazuje na podobieństwa z zaginioną 27-latką z Nowej Słupi.

- Funkcjonariusze ze stolicy zwrócili się z prośbą o pomoc do świętokrzyskich kolegów. Dostaliśmy konkretne zapytanie, jednak o szczegółach nie możemy mówić. Musimy m.in. sprawdzić, czy kobieta w ostatnim czasie kontaktowała się z rodziną i czy przebywała na terenie naszego województwa - informuje Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Policjanci apelują również do wszystkich osób, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie o skontaktowanie się z najbliższą jednostką.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ