"Na Maja" stawiają na sport

Rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych

Informacje sportowe

"Na Maja" stawiają na sport

Rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 znalazł się na czwartym miejscu w województwie we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych. To znakomita pozycja, zważywszy że w zestawieniu ujęto 49 placówek.

Urząd Marszałkowski wyróżnił również szkoły, które w minionym roku odnosiły sukcesy na sportowych arenach. Nasz Zespół Szkół Zawodowych nr 2 znalazł się na czwartym miejscu wśród 49 szkół z terenu całego województwa.

- Jest to największy dotychczasowy sukces, na który zapracowali nauczyciele wychowania fizycznego - mówią przedstawiciele szkoły.

Tak wysoką pozycję w rankingu szkoła zawdzięcza sukcesom w zawodach wojewódzkich w różnych dyscyplinach. Starachowiczanie zajęli IV miejsce w finałach wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców, I miejsce w półfinałach i II miejsce w finałach wojewódzkich w koszykówce chłopców, I miejsce w półfinałach i IV miejsce w finałach w siatkówce chłopców, IV miejsca w finałach wojewódzkich w Drużynowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, VI miejsce w finałach wojewódzkich w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz III miejsce w finałach wojewódzkich w Sztafecie Szwedzkiej w kategorii chłopców.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ