Giełda transferowa

Notowanie 2

Informacje sportowe

Giełda transferowa

Notowanie 2

 

Ciekawie zrobiło się w Starze Starachowice i Łysicy Bodzentyn, a najbliższe dni powinny przynieść kolejne rozstrzygnięcia. Po raz pierwszy w notowaniu znalazły się plany Polonii Iłża.

Wyjaśniła się przyszłość Piotra Jedlikowskiego i Kamila Dziadowicza. Zawodnicy Kamiennej, którzy testowani byli przez trzecioligowy KSZO Ostrowiec, wiosną nadal będą występować w drużynie z Brodów. Klub zainteresowany jest też pozyskaniem Jakuba Nowocienia, który pod koniec rundy jesiennej został zawieszony przez Star Starachowice. Po stronie strat widnieje tylko jedno nazwisko, treningów nie wznowił obrońca Paweł Sado i mówi się, że chce zmienić klub.

W Bodzentynie skomplikował się już niemal pewny transfer Piotra Malca. Zawodnik Zdroju Busko-Zdrój prawdopodobnie trafi nie do Łysicy a do Pogoni Staszów. Natomiast na dniach powinny się wyjaśnić inne transfery. Klub zainteresowany jest ponownym zatrudnieniem Łukasza Szymoniaka i Piotra Pawłowskiego, którzy ostatnio reprezentowali barwy Naprzodu Jędrzejów.

Działacze Staru Starachowice nie ustają w chęci sprowadzenia Bartosza Gębury. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że na najbliższe pół roku pozostanie on zawodnikiem Spartakusa Daleszyce, a tymczasem okazuje się, że sprawa nadal jest otwarta. W kręgu zainteresowań "zielono-czarnych" jest także Kacper Wiecha, młody napastnik GKS Rudki.

Star Starachowice

Przychodzą: trener Arkadiusz Bilski (Spartakus Daleszyce), Dariusz Anduła (wypożyczenie z Łysicy Bodzentyn), Jakub Kania (powrót z wypożyczenia w Juvencie Starachowice), Damian Senderowski (wznowił treningi).

Zainteresowanie: Bartosz Gębura (Spartakus Daleszyce), Kacper Wiecha (GKS Rudki).

Odchodzą: trener Tomasz Siczek (szuka klubu), Bartosz Sęga, Ariel Spadło (szukają klubów), Jakub Nowocień (prawdopodobnie Kamienna Brody).

Kamienna Brody

Zainteresowanie: Jakub Nowocień (Star Starachowice).

Odchodzi: Paweł Sado (nie wznowił treningów).

Łysica Bodzentyn

Przychodzą: Łukasz Kaczmarek (Naprzód Jędrzejów).

Odchodzi: Dariusz Anduła (wypożyczenie do Staru Starachowice).

Zainteresowanie: Piotr Malec (Zdrój Busko-Zdrój), Łukasz Szymoniak, Piotr Pawłowski (obaj Naprzód Jędrzejów),.

GKS Rudki

Przychodzą: trener Janusz Cieślak (Naprzód Jędrzejów), Dawid Rafalski (wznowił treningi).

Zainteresowanie: Karol Bęben (ŁKS Łagów), Wojciech Supierz (Lubrzanka Kajetanów).

Odchodzą: trener Marcin Kośmicki (szuka klubu), Jakub Zakrzewski (Granat Borki).

Mogą odejść: Kacper Wiecha (Star Starachowice).

Polonia Iłża

Przychodzą: Michał Kutera (powrót z wypożyczenia do Zawiszy Sienno)

Odchodzą: Marcin Rosłaniec (szuka klubu).

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ