reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Niektóre osoby przekonają się, że lepiej z tobą nie zadzierać. Postawisz na swoim zarówno w pracy, jak i w domu. Z najbliższymi najlepiej róbcie coś, co wszyscy lubicie. To dobry czas na wycieczki, spacery, jeżdżenie na łyżwach albo robienie zakupów. Wyładujecie złą energię, którą ktoś jakiś czas temu wam przekazał. Przyjaciele nie będą mogli za tobą nadążyć, tak zaczniesz tryskać pomysłami i propozycjami.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Spotkasz się z kimś, kto cię bardzo kręci. Razem możecie wiele zdziałać, a przede wszystkim wspaniale spędzić czas. Planety nie pozwolą byś się nudził. Będziesz się bawił, żartował i brał udział w ciekawych zajęciach. Kilka osób z twego otoczenia zacznie cię namawiać do szaleństw. Podpowie, jak ciekawiej i dostatniej żyć. Starszym trudno będzie za tobą nadążyć, a młodsi zechcą z tobą spędzać czas.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Trochę odpuść sobie z realizacją trudnych zadań. Nie jesteś do tego w odpowiednim nastroju i kondycji. Zamiast zabierać się za przeprowadzkę lub przemeblowanie domu, lepiej zajmij się rozwijaniem swoich pasji i hobby. Wyjdź z roli matki Teresy, nie pomagaj nikomu i nie rywalizuj z nikim. Dobrze zrobisz, jeśli zajmiesz się swoimi sprawami oraz naprawą tego, co popsuło się w twoim życiu. Przeproś także tych, których obraziłeś lub oszukałeś.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz miał nosa do ludzi i interesów. Śmiało możesz poczynić jakieś inwestycje albo założyć biznes. Dogadasz się niemal z każdym i wyczujesz, gdzie można dobrze zarobić. Poradzisz sobie z konfliktami lub trudnościami, które się nagromadzą. Pora zrezygnować z nieopłacalnego konta w banku, z drogich usług telefonicznych lub części niepotrzebnych programów telewizyjnych.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Rozprawisz się z obowiązkami, zaległościami i bałaganem. Będzie w tobie mnóstwo zdecydowania i siły. Do głowy przyjdzie ci tyle pomysłów, jak spędzić wolny czas, że trudno ci będzie usiedzieć w pracy. Ale nie ignoruj ważnych zadań, bo szef cię obserwuje i ocenia. Już niebawem cię podsumuje, ale jeśli zrobisz wszystko, co do ciebie należy, to możesz liczyć na pochwałę. Zadowoleni z ciebie będą także domownicy.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Poświęcisz najbliższy czas na pracę i zwyczajne obowiązki. Wieczorami możesz liczyć na przypływ dobrego humoru. Twoja druga połowa zrobi ci niespodziankę. Możesz liczyć na dobrą kolację albo wyręczenie z obowiązków. Rodzina nakłoni cię do spędzania czasu na łonie natury. Możliwe, że wspólnie wyruszycie na wycieczkę rowerową, a jeśli pogoda wam przeszkodzi, to masz pewny spacer. Podliczycie wydatki, zrobicie zakupy.

Waga (24 września – 23 października)

Jeżeli marzysz, by wszyscy cię lubili, to właśnie tak będzie. Dostaniesz dużo dowodów sympatii w pracy. W domu ktoś cię pochwali, usłyszysz komplementy, że dobrze gotujesz i świetnie radzisz sobie z obowiązkami. Na obcych zrobisz doskonałe wrażenie. Zabłyśniesz na jakimś ważnym spotkaniu. Przyciągniesz spojrzenia i dostaniesz atrakcyjne zaproszenia. Dobry czas, aby zadbać o zdrowie i urodę. Trzeba będzie postać w kolejkach do lekarzy.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Niektóre Skorpiony zaszyją się w domu, bo będą zmęczone i rozboli je głowa. Nie ma co nakręcać spirali złego humoru. Dobrze zrobisz, jeśli wyjdziesz i pobiegasz lub poćwiczysz na siłowni. Choćby mały spacerek poprawi ci humor. Bliscy będą dla ciebie bardzo serdeczni i uczynni. Ktoś przyniesie ci herbatę do łóżka, ktoś poda ziółka, gdy będziesz się źle czuł. Tylko nie marudź i nie narzekaj, bo się na ciebie pogniewa.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz towarzyski i serdeczny. Przyjaciołom nieba uchylisz. Pomożesz komuś w chorobie, doradzisz, gdy będzie trzeba. Wybierzesz się do kina lub na wystawę, spotkasz znajomego sprzed lat i miło sobie pogawędzicie. W sprawach zawodowych czeka cię powodzenie. Pomnożysz pieniądze, dostaniesz nowe zlecenie i zyskasz sprzymierzeńców w trudnych sytuacjach. Jeśli ktoś będzie dla ciebie złośliwy, to się przez to rozchoruje.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

To będzie pracowity, ale spokojny okres. Nie wdasz się w żadne awantury i nikt cię nie zdenerwuje. Doskonale poradzisz sobie z zadaniami wymagającymi skupienia, dystansu i pogody ducha. Zrobisz dobre wrażenie na klientach i współpracownikach. W wolnym czasie zajmiesz się cudzymi sprawami. Na przykład przejmiesz czyjeś obowiązki, bo nie będzie mógł im podołać, albo będziesz się kimś opiekować.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Wiele spraw się wyklaruje. Single przekonają się, czy ta niedawno poznana osoba nadaje się na poważne życie. Ci, którzy mają już drugą połówkę mogą być zaskoczeni, lecz także w pozytywnym sensie. Zachowasz zimną krew w trudnej sytuacji. Przeprowadzisz ważną rozmowę i nawet jeśli będziesz po niej roztrzęsiony, szybko dojdziesz do siebie. W pracy trochę spiętrzą się pilne sprawy, ale wszystkiemu podołasz.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Bardzo dobrze ci zrobi, jeśli się przed kimś wygadasz. Poczujesz ulgę, powierzając komuś swoje tajemnice. Nie martw się, ta osoba cię nie zdradzi, ale wesprze i doradzi. Wreszcie odpoczniesz, oderwiesz się od tego, czym ostatnio żyłeś. Pojawią się możliwości wyluzowania się i zażycia relaksu. Pojedziesz na wycieczkę, będzie dobry klimat dla życia towarzyskiego. Przed tobą rodzinne obiady i imprezy kulturalne.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ