reklama

Czujniki dla mieszkańców

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców domków jednorodzinnych i mieszkań własnościowych (w których występują piecyki gazowe), Gmina Starachowice wynegocjowała z producentem czujników czadu model Ei 207 (których 400 szt. rozprowadzono bezpłatnie dla mieszkańców zasobów lokalowych Gminy Starachowice w ramach działań z programu "Razem bezpieczniej") ulgową cenę zakupu urządzeń dla mieszkańców naszego miasta.

Cena rynkowa brutto tego czujnika wraz z kosztami przesyłki wynosi 130 – 135 zł, a wynegocjowana dla mieszkańców Starachowic za to konkretne urządzenie wynosi 86,10 zł brutto z kosztami przesyłki.

Zapisy chętnych do nabycia czujników w preferencyjnej cenie prowadzi w imieniu Gminy – Stowarzyszenie Spółdzielców i Wspólnot Mieszkaniowych (Prezes - Dariusz Grunt). Dyżury Stowarzyszenia, podczas których będzie można zapisać się na zakup tańszych czujników, prowadzone będą w każdy poniedziałek w godz. 16.00 – 18.00 w pomieszczeniu klubowym Dziennego Domu Senior+ Manhattan mieszczącego się na I piętrze Galerii SKAŁKA przy al. Armii Krajowej 28" lub telefonicznie pod nr. 603-716-020.

Piotr Ambroszczyk

Referat Polityki Senioralnej

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ