reklama

Star już trenuje

Dariusz Anduła wziął udział w zajęciach

Informacje sportowe

Star już trenuje

Dariusz Anduła wziął udział w zajęciach

 

Star Starachowice rozpoczął treningi przed rundą wiosenną. Pierwsze zajęcia poprowadził trener Arkadiusz Bilski, pojawili się również nowi zawodnicy, a szkoleniowiec zapowiada kolejne wzmocnienia.

Trening rozpoczął się od omówienia spraw organizacyjnych, bowiem było to pierwsze spotkanie piłkarzy z nowym trenerem Arkadiuszem Bilskim. W zajęciach, 17 stycznia, uczestniczyło 12 zawodników.

- Frekwencja nie była imponująca, ale to dopiero początek i niektórzy piłkarze mieli jeszcze do załatwienia swoje sprawy osobiste. Mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień ta sytuacja będzie się poprawiać. W tej chwili jestem na etapie poznawania drużyny - powiedział GAZECIE Arkadiusz Bilski.

W zespole są jednak piłkarze, których trener Bilski już zna. Do zespołu powrócił obrońca Damian Senderowski, a wśród nowych zawodników pojawił się napastnik Dariusz Anduła - debiutował w Starze w 2001 r., a ostatnie ponad 3 sezony grał w Łysicy Bodzentyn oraz Jakub Kania z drużyny juniorów starszych Juventy Starachowice.

- Damian Senderowski, po różnych zawirowaniach, na mój wniosek został przywrócony do drużyny. Mam nadzieję, że to co złe już jest za nim. Liczę również, że Darek Anduła będzie gwarantował nam większą skuteczność w ofensywie i nie ukrywam, że chciałbym poszukać wzmocnień również na inne pozycje. Jest to konieczne, jeśli rzeczywiście chcemy walczyć o najwyższe cele - dodał nowy szkoleniowiec Staru.

Jest bardzo prawdopodobne, że już w najbliższych dniach transfer Dariusza Anduły zostanie oficjalnie potwierdzony. Jeśli dojdzie ostatecznie do skutku, to Star będzie miał najbardziej bramkostrzelny duet w całej ligi. Działacze Staru nadal czynią starania o wzmocnienia innych pozycji. Zaawansowane rozmowy toczone są z obrońcą Bartoszem Gęburą i bramkarzem Tomaszem Wróblewskim.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ