reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Jeśli będziesz pogodny i życzliwie nastawiony do ludzi, ominą cię kłopoty i nie spotkasz wrednych znajomych. Popracujesz za dwóch, ale potem będziesz miał czas na relaks. Wśród par zapanuje serdeczna atmosfera. Jeśli jednak nie pasuje ci coś w waszym życiu, to powiedz to wprost, a nie dąsaj się i gniewaj. Przed niektórymi z was jest wyjazd na narty. Jeśli zabierzesz ze sobą przyjaciół, to nie zabraknie tematów do rozmów.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Zanosi się na spokój i relaks. Wykorzystaj ten czas na zadbanie o siebie, a także na pielęgnowanie uczuć z drugą połową. Wzmacniaj więzi z dziećmi i z dalszą rodziną. Przyjdą zaproszenia od znajomych, będziesz częściej wychodzić z domu. W sklepie lub w banku uważaj, żebyś się nie dał na nic naciągnąć. Znajdą się tacy, którzy będą wiedzieli, jak ci sprawić przyjemność.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ktoś pozna cię z sympatycznymi osobami albo odezwie się do ciebie dawny przyjaciel ze szkolnej ławki. Planety wróżą oferty pracy lub dodatkowe zlecenia. Będziesz miał dobrą passę, lecz pilnuj spraw finansowych. Nie pozwalaj sobie na wielkie zakupy i uważaj, aby ktoś nie przywłaszczył sobie twoich dokonań. W pracy odpiszesz na wszystkie wiadomości i zrobisz wreszcie porządki na biurku.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Możesz mieć ochotę, by wyruszyć z domu, kupić ubrania lub kosmetyki. Nie żałuj sobie, wszystko to wkrótce ci się przyda. Poza tym spotkasz kogoś, umówisz się na kawę i poplotkujesz. Wieczorem obejrzysz ulubiony film i poprawisz sobie humor. Będziesz miał może nieco mniej czasu dla siebie, ale za to poświęcisz go innym. Zaangażujesz się w akcje charytatywną lub komuś pomożesz.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

To dobry moment, aby pogodzić się z wrogami. Jeżeli ktoś zalazł ci za skórę, to mu odpuść albo przynajmniej omijaj go z daleka. Szkoda twoich nerwów. Jeśli się wyciszysz i wyluzujesz, to przyznasz rację komuś, z kim się dotychczas nie mogłeś zgodzić. Zmienisz poglądy na pewien ważny życiowy temat i poczujesz, że jest ci z tym lżej. Nie będziesz narzekał na brak miłego towarzystwa. Odwiedzą cię krewni lub dobrzy znajomi.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety ułatwią ci organizowanie spotkań rodzinnych, wyjazdów oraz gotowania. Dzięki nim będziesz miała o wiele więcej siły oraz mnóstwo pomysłów. Nie dasz się zrzędliwym krewnym i nie pozwolisz sąsiadom wtrącać w swoje życie. Nawet jeśli wybierzesz się na narty, to nie grożą ci żadne kontuzje ani grypa. W pracy nagle przypomnisz sobie o ważnych zadaniach i obietnicach. Do domu zaczniesz wracać trochę później.

Waga (24 września – 23 października)

Śmiało opowiadaj wszystkim o swoich planach i sukcesach. Ktoś będzie ci co prawda zazdrościł, ale znacznie więcej osób cię doceni. Nie stroń od ludzi, planuj towarzyskie wypady. Planety nakłonią cię do zapisania się na jakiś kurs albo do zmiany pracy. Będziesz miała o wiele więcej energii, zapału i uroku niż dotychczas. Wiele osób od razu to zauważy, a kilka być może nawet zechce ci pomóc w dalszym rozwoju.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wystarczy, że odrobinę bardziej zaczniesz o siebie dbać, a nie będziesz mógł się opędzić od adoratorów. Ci, którzy są w związkach, mogą liczyć na szczęście. Przekonacie drugą połowę, żeby dała się namówić na wspólne zakupy albo nawet do wyjazdu za granicę za pracą. Single pozbędą się wreszcie złych wspomnień i otworzą się przed nimi nowe możliwości. Nic ci nie zaszkodzi. Ani ciężkostrawne potrawy, ani ryzykowne sporty, ani zarywanie nocy.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz doskonałym organizatorem wspólnych wyjść albo wyjazdów na narty. Trafisz na świetne oferty, promocje w sklepach, kupisz w bardzo dobrych cenach to, co jest ci potrzebne. Planety zapowiadają spotkania z różnymi osobami. Jeśli ktoś będzie krytykował twoje pomysły lub nie zgadzał z tobą, to przypadkiem nie staraj się do niego dopasować. Koniecznie bądź sobą, a okiełznasz chaos w swoim życiu.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Dobry czas na robienie porządków i szukanie zgub. Będziesz bojowo nastawiony i w każdej sytuacji zechcesz postawić na swoim. Raz ci się powiedzie, a raz nie. Uważaj tylko, bo twoje uwagi mogą kogoś niepotrzebnie zdenerwować. Pamiętaj, że nikt nie chce cię skrzywdzić ani wykorzystać. Otaczają cię życzliwi ludzie. Jeśli zaczniesz w nich szukać dobra, to je znajdziesz w odpowiedniej chwili.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz w nastroju do zabaw, ale nie bagatelizuj domowych obowiązków. Jeśli wybierzesz się na kawę lub spacer, to nie zapomnij ugotować obiadu albo posprzątać, bo ktoś bliski może mieć ci to za złe. Ktoś zacznie cię namawiać do aktywności i źle zrobisz, jeśli odmówisz. Zacznij ćwiczyć, a zobaczysz, jaką to sprawia przyjemność i jak cię relaksuje. Koniecznie zapewnij sobie towarzystwo. Możesz także więcej jeść, nie przytyjesz.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uda ci się zacząć zmieniać na lepsze wszystko to, co ci się nie podoba w twoim związku. Znajdziesz zrozumienie, ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń i zacznie współpracować w naprawianiu świata. Zaczniesz szczerze rozmawiać o miłości i partnerstwie. Spełnisz swoje marzenia o wyjazdach i czułości. Niektórzy z was będą w nastroju do zmian, na przykład do szukania nowego mieszkania.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ