Zarząd Dróg reaguje

GAZETA interweniuje

W numerze

Zarząd Dróg reaguje

GAZETA interweniuje

 

Brak oznakowania kierunku jazdy problemem kierowców i... mieszkańców Adamowa. Z taką interwencją zgłosił się do naszej redakcji jeden z czytelników. 

Chodzi o rondo na skrzyżowaniu ulic Iłżeckiej i Długiej. Zdaniem naszego czytelnika, kierowcy dużych TIR-ów, chcąc jechać w kierunku Radomia mylą się i...

- Jadą ulicą Długą, przez Adamów aż do Stykowa, bo wcześniej tak duże samochody nie mają gdzie zawrócić. Moim zdaniem brakuje na tym rondzie odpowiedniego oznakowania, bo o ile na wcześniejszym rondzie, przy galerii handlowej, oznakowanie jest, tak w tym przypadku go brakuje. Nie są to pojedyncze przypadki, a TIR-y jeżdżą przez Adamów w tą i z powrotem - mówi nasz czytelnik.

Rondo jest własnością Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach. Dyrektor tej jednostki zapowiada, że wiosną tego roku problem zostanie rozwiązany.

- Takie spostrzeżenia były już do nas zgłaszane. Przygotowaliśmy projekt dodatkowego oznakowania kierunkowego i wiosną nowe znaki zostaną zamontowane - zapewnił nas Leszek Śmigas, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ