Inauguracja w Łodzi

LKB Rudnik

Informacje sportowe

Inauguracja w Łodzi

LKB Rudnik

 

Zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza Rudnik startowali w II Biegu Trzech Króli w Łodzi. Najlepiej spisał się Bartosz Bernaciak, który pewnie wygrał rywalizację w swojej kategorii wiekowej. 

II Bieg Trzech Króli w Łodzi, to pierwsze zawody, w jakich w tym roku wystartowali sportowcy Ludowego Klubu Biegacza Rudnik. Na starcie pojawiło się blisko 2000 zawodników z całej Polski, a wśród nich 5 reprezentantów klubu z gminy Brody.

- Bieg odbył się ulicami Łodzi, start był przy Manufakturze, dalej przez ulicę Piotrkowską, a meta była znów przy Manufakturze. Był to pierwszy start zawodników naszego klubu w nowym roku - powiedział Sylwester Dudek, prezes, trener i zawodnik LKB Rudnik.

Najlepiej z naszych poradził sobie Bartosz Bernaciak, wygrywając bieg w kategorii M-16. Na podium znalazł się jeszcze Sylwester Dudek, który w zmaganiach M-50 sklasyfikowany został na 3. pozycji. Agnieszka Matysek, rywalizująca w kategorii K-40, zajęła 9. miejsce, w K-16 Sandra Rynio zajęła 11. pozycję, a Zbigniew Sikora w kategorii M-40 ukończył rywalizację na 28. miejscu.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ