reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W tym okresie pokonasz wrogów i osiągniesz sukces, ale musisz być szlachetny i optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Uczucia staną się dla ciebie najważniejsze, jednak zamiast skupić się na sobie i swoich sprawach, będziesz pomagał znajomym. Wysłuchasz ich zwierzeń, podpowiesz i dasz im trochę do myślenia, a za to zyskasz ich wdzięczność. Możesz być pewien, że w przyszłości, gdy zdarzą się trudne chwile, nie będziesz sam.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W sprawach towarzyskich będzie się mniej działo. To doskonały moment, aby zająć się domem i wreszcie zrobić w nim gruntowne porządki. Jeśli jest coś do wymiany lub naprawy, to się koniecznie tym zajmij, bo potem nie będzie czasu. Porozmawiasz z bliskimi o wydatkach oraz o jedzeniu. Możliwe, że przekonasz ich do zmiany diety lub zrezygnowania z kupowania zbyt drogich smakołyków, które wcale nie są zdrowe.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Osiągniesz sukces tam, gdzie inni zasypiali albo im się nie chciało. Będziesz działał szybko i prężnie, a przede wszystkim odważnie, i już wkrótce zdobędziesz zaufanie kogoś wpływowego. W odpowiedzi podpowie ci, jak masz postępować w interesach albo udzieli solidnego wsparcia. Będziesz miał fantastyczny humor, bo ktoś zrobi ci miłą niespodziankę. Pozbędziesz się kłopotów zawodowych i rodzinnych.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Bądź ostrożny w finansach i podlicz rachunki. Możliwe, że trzeba się będzie gdzieś odwołać lub coś reklamować. Szukaj dodatkowych zleceń. Dopiero wtedy będzie ci się lepiej powodzić, bo na razie nie masz szans na podwyżkę. Przekonasz za to domowników do spraw, na których ci bardzo zależy. Na przykład żeby wreszcie po sobie sprzątali. Trzeba będzie jednak trzymać nerwy na wodzy, bo może dojść do awantury.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz pracował powoli i spokojnie, aż nagle zauważysz, że efekt jest niesamowity. Wreszcie osiągniesz cel i znacznie podniesiesz swój status zawodowy, a przynajmniej symptomy tego zaczną być coraz bardziej widoczne. Trzeba się będzie z kimś pożegnać, ale czkają na ciebie tabuny nowych znajomych. Zyskasz wiele dzięki uprzejmości i wytrwałości. Nie bądź pamiętliwy i naucz się wybaczać.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Najlepiej zrobisz, jeśli odłożysz na potem wszystkie trudne sprawy w domu i pracy, i porządnie odpoczniesz. Potrzeba ci przede wszystkim snu. Nie przejmuj się krytyką ze strony rodziny, że nie wstajesz z kurami albo że idziesz na kawę ze znajomymi. To ci się teraz należy. Jeśli złapiesz trochę oddechu, to będziesz miała większe powodzenie w biznesie i lepiej będziesz sobie radziła w pracy. Niebawem więcej zarobisz.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz się wszystkim bardzo podobać. Jeżeli masz swoją drugą połowę, to bez trudu przekonasz ją do swego pomysłu na dłuższą podróż, duże zakupy lub choćby wspólne wyjście do kina. Całkiem możliwe są także zakup większego mieszkania lub przeprowadzka. W pracy czekają cię małe spory, ale w takim wypadku zawsze wyciągaj rękę na zgodę. Zobaczysz wtedy, jak ta druga osoba pozytywnie zmienia się na twarzy.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Będziesz zaintrygowany kimś, kto niedawno pojawił się w okolicy. Możliwe są randki w ciemno lub przynajmniej wyjścia na kawę. Zajrzyj w swój budżet i utnij zbędne wydatki, przynajmniej w przypadku, gdy gdzieś chcesz jeszcze tej zimy wyjechać. Trzeba zacząć oszczędzać. W pracy nie uciekaj przed dyskusją i nie obawiaj się wygłaszać swojego zdania. To ci wyjdzie tylko na dobre.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety sprzyjają nowym przedsięwzięciom. Coś zdobędziesz albo wygrasz. Wieczorami będzie dużo okazji do zabawy i do randek. Samotni mogą poznać kogoś wyjątkowego, kto w ich życiu zostanie na bardzo długo. Przed zaobrączkowanymi wspólne kolacje przy świecach. Będziecie coś celebrować i coś ważnego sobie obiecywać. W pracy poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków, więc zaplanuj wyjazd.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Najbliższe dni będą sprzyjały rozmyślaniom o finansach, szczególnie o tym, ile inni zarabiają. Będziesz to analizował i porównywał. Dojdziesz do pewnych konstruktywnych wniosków. Poznasz czyjeś sekrety, a przy okazji wpadniesz na to, że sam coś ukrywasz. Trzeba się będzie nad tym dobrze zastanowić i pomyśleć, co z tym dalej zrobić. Z partnerem znajdziesz dużo wspólnych tematów, które zajmą wam czas do późnej nocy.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zamiast czekać, aż twoja druga połowa coś miłego ci zaproponuje, powiedz jej wprost, co chciałabyś robić w wolnym czasie. Możliwy jest nawet romantyczny wyjazd. Poza tym planety sprzyjają organizowaniu wspólnych kolacji oraz maratonów filmowych. W pracy czeka cię nawał obowiązków, ale będziesz zadowolony z ich efektów. Pokażesz się jako ktoś, na kim zawsze można polegać i kto się na wszystkim zna.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przed tobą trochę więcej obowiązków związanych z gotowaniem, sprzątaniem i wspieraniem bliskich. Ale wcale nie będzie to dla ciebie przykre lub nieprzyjemne, wprost przeciwnie, poczujesz, że jesteś potrzebny. Planety pomogą ci sprostać nawet trudnym zadaniom. Dobrze się poczujesz na wyprzedażach albo w dobrej restauracji. Z pewnością będzie cię na to stać.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ