Na gorącym uczynku

Złodziej zatrzymany...

Bezpieczeństwo

Na gorącym uczynku

Złodziej zatrzymany...

 

W nocy ze środy na czwartek (10 - 11 stycznia) starachowiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 30 - latka, który kradł drewniane palety z zaplecza jednego ze starachowickich marketów. 

Zanim na miejscu kradzieży pojawili się policjanci, mężczyzna zdołał zapakować do swojego auta 7 drewnianych palet, które znajdowały się na tyłach jednego ze starachowickich marketów. Straty wyceniono na 175 złotych.

- Kilkanaście minut po północy dyżurny starachowickiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od pracownika ochrony, że z tyłu marketu mężczyzna kradnie drewniane palety. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Funkcjonariusze zauważyli zaparkowany pojazd, w którym przebywał mężczyzna. Auto wyładowane było paletami. Ponadto okazało się, że 30-latek do swojego auta przytwierdził tablicę rejestracyjną, która pochodziła z kradzieży, druga natomiast znajdowała się wewnątrz pojazdu. Policjanci ustalili również, że mężczyzna nie posiadał dokumentów auta oraz uprawnień do kierowania pojazdem - informuje podkom. Monika Kalinowska, oficer prasowy KPP Starachowice.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ