Z raportów policyjnych

Włam do auta

W środę, 3 stycznia nieznany sprawca włamał się do niezamkniętego volkswagena i ukradł wkrętarkę, okulary i perfumy. Do kradzieży doszło na terenie Starachowic. Poszkodowany straty wycenił na 1900 złotych.

Telefon widmo

Mieszkaniec Bodzentyna został oszukany w internecie. Za pośrednictwem jednego z portali kupił telefon komórkowy za kwotę 465 złotych, ale po dokonaniu przelewu zakupionego towaru nie otrzymał. 24-latek o tym fakcie poinformował policję w środę, 10 stycznia.

Amator "dwóch kółek"

W czwartek, 11 stycznia, 57-letni starachowiczanin poinformował mundurowych o włamaniu do jego piwnicy. Nieznani sprawcy ukradli z niej wart 500 złotych rower oraz dwa koła od dziecięcego rowerka oszacowane na 150 złotych.

Oszukani w sieci

10 grudnia 2017 r. starachowiczanin kupił w Internecie preparaty ziołowe. Zapłacił za nie 109,80 zł, nie dostał towaru, więc zgłosił 12 stycznia br. ten fakt policji.57-letni mężczyzna z gminy Mirzec kupił natomiast 13 stycznia br. w sieci płytę indukcyjną za 1.520 zł. Niestety, też nie odoczekał się przesyłki i też nie mógł się skontaktować ze sprzedającym.

Ukradli kurtkę

12 stycznia br. ukradziono ze sklepu sportowego w Starachowicach kurtkę koloru granatowego. Stratę oszacowano na 600 zł.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ