reklama

Spotkanie opłatkowe Amazonek

W numerze

Spotkanie opłatkowe Amazonek

Starachowicki Klub Amazonek świąteczne spotkanie zorganizował w ZSZ nr 1. Było kolędowanie, tradycyjne potrawy i dzielenie się opłatkiem.

Podopieczne starachowickiego Klubu Amazonek grudniowe spotkanie spędziły przy najpiękniejszych polskich kolędach, w rodzinnej atmosferze, pełnej życzliwości i serdeczności. Wigilię zainaugurowała prezes Klubu Amazonek, Lucyna Młynek, a obecnością zaszczyciła ją starosta Danuta Kępa, sekretarz miasta, Beata Duda, członkini Zarządu Powiatu, Monika Nowak, dyrektor PCPR, Wiesław Daszkowski oraz Wojciech Jędrasik, który współpracuje i pomaga Amazonkom.

- W tych wyjątkowych dniach chcemy państwu życzyć dużo zdrowia, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań, a w nowym roku 2018 szczęścia i pomyślności - mówiła prezes Klubu Amazonek, Lucyna Młynek.

- Jest mi bardzo miło być z Państwem. To szczególny czas w naszym życiu, kiedy robimy sobie różne postanowienia, dzielimy się radością i miłością z drugim człowiekiem, kiedy staramy się być lepszymi, po to, żeby świat był lepszy. Życzę Państwu zdrowia, abyście jak najdłużej w tym zdrowiu byli i tego, abyście znaleźli w sobie siłę do pokonywania przeciwności losu, żebyście znajdowali siłę do życia do motywowania innych, żebyście wokół siebie mieli przyjaciół, dobrych ludzi, którzy wam pomagają w tej właśnie wytrwałości, kiedy się spotykacie z bardzo trudnymi sytuacjami - złożyła życzenia starosta, Danuta Krępa.

Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas II i III Technikum nr 1 pod kierunkiem Marii Janiec i ks. Mateusza Nowaka.

(K. K.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ