reklama

Z raportów policyjnych

Nietrzeźwy wbiegł pod samochód

19 grudnia po godzinie 16.00 w Rzepinie Drugim, 61-letni mężczyzna wbiegł na drogę zza stojącego samochodu i wpadł pod nadjeżdżającego volkswagena, którym kierowała 41-letnia kobieta. Kierująca była trzeźwa, natomiast badanie pieszego wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Śmiertelne potrącenie

W Nietulisku Dużym, w ciągu drogi krajowej nr 9, kierujący Tirem marki renault 38-letni mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 92-letnią kobietę. Seniorka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie w trakcie operacji zmarła. Do tego tragicznego wypadku doszło we wtorek, 19 grudnia przed godziną 17.00.

Ukradł telewizor

Nieznany sprawca włamał się 19 grudnia do mieszkania 73-letniej starachowiczanki i ukradł 21-calowy telewizor o wartości 100 złotych.

Włam po klocki

13 grudnia w jednym ze sklepów z zabawkami na terenie Starachowic nieznany sprawca ukradł klocki o łącznej wartości 1329 złotych.

Internetowe oszustwo

44-letni starachowiczanin zgłosił 21 grudnia policjantom, że został oszukany w internecie. Poprzez portal zamówił sprzęt wędkarski za kwotę 100 złotych, ale po dokonaniu przelewu zakupionego towaru nie otrzymał.

Zderzenie na drodze

22 grudnia o godzinie 9:45, na drodze wojewódzkiej numer 747 w miejscowości Prędocinek (gmina Iłża), doszło do zderzenia samochodu osobowego marki audi z dostawczym Iveco. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej z powiatu lipskiego i cztery z radomskiego.

Straciła pieniądze

Mieszkanka gminy Pawłów 23 grudnia br. powiadomiła policjantów, że padła ofiarą oszustwa internetowego. Kupiła za 139 zł dostęp do kursów z trzech przedmiotów, ale - mimo dokonania przelewu na wskazane konto - dostępu nie otrzymała, a kontakt z firmą się urwał.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ