Stracili pierwszego seta

Absolwenci wygrywają, ale...

Emeryk SK Nowa Słupia to zespół, który jak dotąd najbardziej postawił się naszym Absolwentom. Starachowiczanie stracili pierwszego seta w rozgrywkach, ale i tak pewnie wygrali spotkanie 3:1.

Piąty mecz i piąte zwycięstwo. W minionym tygodniu nasi siatkarze o ligowe punkty walczyli w Nowej Słupi. W teorii było to najcięższe spotkanie ligowe do tej pory, bo rywale zdołali ugrać jednego seta. Tym samym nasi sportowcy musieli zapisać go sobie po stronie strat. Natomiast w praktyce było to kolejne pewne zwycięstwo. Starachowiczanie wygrali 3:1, deklasując rywali w ostatniej partii 25:12. Absolwenci pewnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Ligowe zmagania w tym roku już się skończyły, kolejne mecze odbędą się dopiero w styczniu. Nie oznacza to jednak końca siatkarskich emocji. Prawdopodobnie w tym tygodniu nasi gracze zmierzą się z Teamem Spirit Kielce, w rozgrywkach Pucharu Polski.

*Emeryk SK Nowa Słupia - Absolwenci Starachowice 1:3 (21:25; 25:23; 21:25; 12:25).