reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą gorące emocje i wyjątkowe chwile. Możesz być pewien, że święta upłyną ci w miłej atmosferze. Nie będzie kłótni ani rodzinnych gierek. Nikt ci nie popsuje humoru, a wszyscy będą chwalić przygotowane przez ciebie potrawy. Będziesz się cieszył z prezentów, a choinka umili ci domową atmosferę. Planety sprzyjają wspaniałym pomysłom na spotkania. Będziesz pewny siebie, ale nie zaczniesz rozstawiać innych po kątach.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Świetnie sobie poradzisz z rozdziałem zadań i dzięki temu nie będziesz przemęczony ani zbyt nerwowy. Święta przywitasz rozluźniony i w dobrym humorze. Planety zadbają o twój odpoczynek. Bardzo często będziesz miał okazję, aby chwalić bliskich, a i ty usłyszysz komplementy, że jesteś modnie ubrany i dobrze gotujesz. Możliwe są także podróże. Jeśli wyjedziesz gdzieś na święta, będziesz się wyśmienicie bawić.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ludzie będą bardzo przychylni i wielu przyjdzie ci z pomocą w najdrobniejszych sytuacjach. Chętnie zaproszą cię na świąteczne przyjęcia i towarzyskie spotkania. Unikaj plotek na temat cudzych niedociągnięć lub życiowych potknięć. Single także mają zapewnione powodzenie. Przed wami towarzyskie dyskusje i radosne momenty. Więcej czasu spędzicie niebawem z rodziną i zaufanymi przyjaciółmi.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz ciekawski, towarzyski i pełen energii. Ale święta sprzyjają odpoczynkowi. Masz teraz ochotę na trochę wolnego. Bądź egoistą i zadbaj o swój dobry nastrój. Niektórzy z was wybiorą się w podróż, nawet jeśli wcześniej nie mieliście takich zamiarów. Ci, którzy zostaną na miejscu, nie będą siedzieli sami. Wasz dom będzie pełen ludzi, którzy wpadną niby na chwilę, a zasiedzą się bardzo długo.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Znajdziesz dobre ujście dla rozpierającej cię energii, bo zabierzesz się za porządki i gotowanie. Niektórzy z was będą musieli zostać w pracy, ale im za to dobrze zapłacą. Pilnuj osobiście wszystkiego, co dotyczy pieniędzy i nie pozwól najbliższym za dużo wydawać na prezenty. Nie zostawiaj także bez opieki swoich dokumentów, bo możesz je zgubić w tym ferworze. Twoje pomysły przyniosą korzyści całej rodzinie.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Będziesz wesoła i odważna, a wiele radości przysporzą ci dzieci. Dowiesz się o nich czegoś dobrego lub zaskoczą cię czymś sympatycznym. Zorganizujesz dużą imprezę świąteczną albo w takiej będziesz uczestniczył. Do twojego domu zapukają goście, których dawno nie widziałeś i się za nimi stęskniłeś. Dużo czasu poświęcisz na kupowanie prezentów i wszystkie okażą się trafione. Zobaczysz radość na twarzach swoich bliskich.

Waga (24 września – 23 października)

Uważaj na wyprzedażach, bo teraz łatwo ci przyjdzie wydawać pieniądze. Nie dlatego, że masz ich za dużo, ale z tego powodu, że zechcesz pokupować bliskim wymarzone prezenty. Pamiętaj, że liczy się gest, a nie to, że wydasz dużo gotówki. Humor ci się poprawi z pierwszą gwiazdką, świat nabierze kolorów i bardzo dobrze ci pójdzie śpiewanie kolęd. Popróbujesz wszystkich potraw i wcale przez to nie będziesz miała problemów żołądkowych.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planety pomogą ci zapanować nad nerwowymi sytuacjami. Będziesz cierpliwy i wytrwały. Szybko uporasz się z zaległościami, porządki i przygotowanie domu pójdzie ci bardzo sprawnie. Będziesz miał najładniejszą choinkę, o jakiej tylko można pomarzyć i znajdziesz pod nią, zresztą nie tylko ty, wspaniałe prezenty. Przed tobą wiele radosnych i zabawnych momentów. Zdarzą się wzruszające chwile i nieoczekiwane spotkania.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Dasz sobie radę ze wszystkimi obowiązkami, jeśli nie będziesz się obrażał i denerwował. W czasie świąt zadbaj o zdrowie i kiedy tylko można, odpoczywaj. Niektóre przedświąteczne obowiązki będą nawet źródłem rozrywki. Ubawisz się przy przeglądaniu starych zdjęć albo przy sprzątaniu różnych zakamarków. Spotkasz się z bliskimi i znajdziesz przyjaciół, jakich do tej pory nie miałeś.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Poczujesz przypływ rodzinnych uczuć. Twoje rady wybawią kogoś z kłopotów oraz podniosą na duchu. Nie zapomnij w czasie świąt zadzwonić do bliskich ci ludzi, którzy czekają na wiadomość od ciebie. Wieczorna gwiazdka wigilijna wprawi cię we wspaniały humor. Wigilijne potrawy będą ci bardzo smakowały, ale uważaj, aby się nie przejeść. Zainteresuj się sprawami rodziny, bo być może trzeba kogoś wysłuchać lub mu doradzić.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Przed tobą czas pełen wrażeń. Możliwe są podróże i długie rozmowy, a nawet małe kłótnie. Spieranie się o to, co kto ma zrobić. Samotni mają szanse kogoś poznać, a zaobrączkowani wciąż będą w towarzystwie. Nie pożałujesz pieniędzy na święta. Zrobisz coś dobrego dla bliskich i polepszą się twoje relacje z otoczeniem. W wolne dni tak zaplanujesz czas, aby zająć się swoim hobby, a ci, którzy lubią ruch, zdążą pobiegać lub potrenować w siłowni.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Planety zadbają o twoje towarzyskie atrakcje, zakupy i przygotowanie świątecznych dekoracji. Wszystko zdążysz zrobić. Nie będziesz myślał o pracy, ale odpoczniesz przy domowych obowiązkach. Głowę ci zajmą rodzinne sprawy i wesołe ploteczki. Uda ci się urządzić idealne święta, a nawet trochę odpocząć. Wszyscy przyklasną twoim pomysłom, szczególnie dotyczącym spędzania czasu po świętach.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ