reklama

Głosujemy na starachowickie iluminacje świetlne

Informator UM

Głosujemy na starachowickie iluminacje świetlne

Starachowice, po raz trzeci, mają okazję zostać najpiękniej oświetlonym miastem w województwie świętokrzyskim - w ramach 9. edycji plebiscytu "Świetlna stolica Polski" organizowanego przez Grupę ENERGA. Nagrodą jest 10 tys. zł na cele charytatywne.

Po raz 9. polskie miasta rywalizują ze sobą w konkursie na najpiękniej oświetlone miejsca podczas świąt Bożego Narodzenia. Za pośrednictwem strony internetowej mieszkańcy mogą głosować na swoje miasto. Starachowice do konkursu zgłosiły najnowsze iluminacje świetlne, które w tym roku na okres świąt Bożego Narodzenia stanęły na placu Pod Skałkami tj. trójwymiarowy napis "I ♥ Starachowice" oraz bombka przestrzenna z ławeczką wykorzystywana jako punkt do robienia pamiątkowych fotografii. Zapraszamy do głosowania poprzez stronę internetową:\ http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/swietokrzyskie/starachowice/99

Konkurs podzielony jest na 2 etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski:

I ETAP WOJEWÓDZKI

W tym etapie biorą udział wszystkie zgłoszone do konkursu miasta. Internauci oddają swoje głosy na wybrane miasto, to które uzyska najwięcej głosów w województwie przejdzie do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł na cele charytatywne.

II ETAP – OGÓLNOPOLSKI

16 miast walczy o nagrodę główną o wartości 40 000 zł na cel społeczny miasta. Internauci oddają swoje głosy wybierając Świetlną Stolicę Polski – miasto, z największą liczbą głosów.

Głosuj i pomóż wygrać swojemu miastu oraz potrzebującym mieszkańcom!

Głosowanie możliwe jest w terminach:

I etap wojewódzki: 13.12.2017 – 2.01.2018

II etap ogólnopolski: 8.01.2018 – 15.01.2018

Dodajmy, że Starachowice walczą o utrzymanie tytułu najpiękniej oświetlonego miasta w województwie, który od dwóch lat należy do nas. Dzięki głosom oddanym przez starachowiczan, podczas dwóch minionych edycji konkursu, do naszego miasta trafiło łącznie 20 tys. zł, dzięki którym zakupiono energooszczędny sprzęt RTV/AGD dla organizacji pozarządowych, m.in. starachowickiego oddziału Caritasu, Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych, Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus, do Armii Zbawienia oraz Domu Seniora "Manhattan" i innych. W tym roku, po raz kolejny, wszyscy możemy być fundatorami prezentów dla potrzebujących z naszego miasta, wystarczy wziąć udział w głosowaniu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ