reklama

Mieszkańcy Zacisza muszą czekać

W numerze

Mieszkańcy Zacisza muszą czekać

Zniecierpliwieni stanem nawierzchni drogi, interweniowali w GAZECIE. Niestety wszystko wskazuje na to, że jeszcze będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

- Budowa tej drogi miała być przeprowadzona po wykonaniu ul. Staropolskiej. W budżecie na 2015 rok ul. Zacisze znajdowała się na 8. miejscu dróg gruntowych do remontu. Obecnie, według planów pana prezydenta przedstawionych na łamach GAZETY, znalazła się na 12. miejscu bez określenia terminu jej wykonania - interweniuje jeden z mieszkańców ul. Zacisze.

W Urzędzie Miejskim dowiedzieliśmy się, że sytuacja władzom jest znana.

- Stan nawierzchni ulicy Zacisze jest znany panu prezydentowi i nie ulega wątpliwości, że budowa nowej, utwardzonej drogi jest konieczna. Ulica Zacisze została uwzględniona w opracowanym harmonogramie przebudowy dróg gminnych. Jednak w planach inwestycyjnych na rok 2018 znalazły się z tego okręgu takie ulice jak ul. Kościelna, Staropolska, Skałka, Słoneczna. Niestety, nie jesteśmy w stanie wybudować i zmodernizować wszystkich dróg w ciągu jednego roku. Na chwilę obecną, możemy zadbać o wykonanie remontów doraźnych w celu utrzymania przejezdności tej drogi - powiedziała nam Iwona Ogrodowska, rzecznik Urzędy Miejskiego w Starachowicach.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ