reklama

Prezydent nie ma asystentki, awansowała na... sekretarkę

Zlikwidowali etaty

W numerze

Prezydent nie ma asystentki, awansowała na... sekretarkę

Zlikwidowali etaty

 

Nowelizacja ustawy o pracownikach samorządowych zlikwidowała stanowiska doradców i asystentów wójtów, burmistrzów i prezydentów i dotychczasowa asystentka prezydenta Małgorzata Zatorska została... sekretarką. 

Zmiany w ustawie o pracownikach samorządowych weszły w życie. W ich myśl włodarze miast i gmin muszą zrezygnować z etatów zajmowanych przez ich asystentów i doradców. Od początku kadencji prezydenta Marka Materka na stanowisku asystentki zatrudniona była Małgorzata Zatorska. I co teraz?

- Pani Małgorzata Zatorska, która dotychczas zatrudniona była na stanowisku asystentki prezydenta, w związku z nowelizacją ustawy o pracownikach samorządowych, zostanie zatrudniona jako sekretarka i będzie pracownikiem Referatu Administracji i Kadr. Będzie wykonywała obowiązki, które obecnie wykonuje, czyli będzie odpowiedzialna za organizację spotkań prezydenta i zastępców prezydenta, a także będzie koordynowała prace związane z wydarzeniami organizowanymi przez miejskie instytucje - powiedziała GAZECIE Iwona Ogrodowska, rzecznik Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ