Mamy lidera!

Nie stracili nawet seta!

Od inauguracji rozgrywek IV ligi Absolwenci musieli długo czekać na kolejne spotkanie. Jak już się jednak doczekali, to grali dzień po dniu. Starachowiczanie wyrastają na faworyta rozgrywek, bo do tej pory wygrywają bez straty seta.

Po ponad miesięcznej przerwie, Absolwenci z przytupem wrócili do rozgrywek siatkarskiej IV ligi świętokrzyskiej. 30 listopada po raz pierwszy spotkali się z własnymi kibicami i lepszego przywitania wyobrazić sobie nie mogli, bo pewnie 3:0 pokonali LZS Górno. Dominacja naszych zawodników nawet przez chwilę nie podlegała dyskusji, a goście najwięcej ile ugrali w jednym secie, to 17 punktów. Wygrana w takich okolicznościach robi wrażenie.

Terminarz tak się ułożył, że kolejny mecz nasi grali… dzień później. 1 grudnia gościli w Samborcu, gdzie w roli gospodarza wystąpił zespół ULKS Chobrzany. W tym spotkaniu przewaga Absolwentów nie była już aż tak widoczna, ale i tak ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Pewne 3:0 zapewniło naszej ekipie fotel lidera, starachowiczanie jako jedyni nie stracili jeszcze seta.

*Absolwenci Starachowice – LZS Górno 3:0 (25:11, 25:17, 25:13)

Absolwenci: Michał Dziarmaga, Krystian Wrzesień, Krzysztof Sitek, Rafał Erbel, Karol Wróblewski, Konrad Raczyński, Szymon Wojtas, Karol Strabanik, Damian Kozłowski, Maciej Pietras, Artur Dudek, Maciej Kosowski, Hubert Kuźdub, Damian Zabawski, Bartosz Kosowski.

*ULKS Chobrzany – Absolwenci Starachowice 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)

Absolwenci: Krystian Wrzesień, Krzysztof Sitek, Rafał Erbel, Karol Wróblewski, Konrad Raczyński, Szymon Wojtas, Karol Strabanik, Maciej Pietras, Artur Dudek, Maciej Kosowski, Hubert Kuźdub, Bartosz Kosowski.