reklama

Zawodnicy AP Star w czołówce rozgrywek

W rozgrywkach sezonu 2017/18 AP Star ma 6 drużyn - roczniki 2004 -2010 i wszystkie po jesiennej rundzie są w czołówce województwa.

Młodzi piłkarze trenowani przez Waldemara Raka (r. 2004) zajęli I miejsce w grupie i awansowali do Ligii Świętokrzyskiej, a jego podopieczni z r. 2005 z kompletem punktów zakwalifikowali się do finałów ŚZPN, gdzie awansowali też podopieczni Rafała Barańskiego (rocznik 2007 i 2008). Żaki, szkolone przez Kamila Chadałę, też mają szansę awansu w rocznikach 2009 i 2010.

- Podsumowując jesień `2017, gratulujemy trenerom, zawodnikom i rodzicom wspaniałej postawy. Najstarsze drużyny mają już dodatkowe zajęcia z trenerem przygotowania fizycznego, organizujemy też obóz zimowy dla starszych roczników. W grupach najmłodszych pracuje po dwóch trenerów, a 3 nowych szkoleniowców od stycznia doszkalać się będzie na kursach UEFA w Kielcach. Zapowiadają się też wzmocnienia w zarządzie klubu, a to wszystko po to, by podnieść poziom szkolenia w naszej Akademii - informują członkowie Zarządu AP Star.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ