reklama

Horoskop dla Ciebie

\Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Od wszelkich konfliktów ocali cię poczucie humoru. Będziesz mógł wreszcie zwolnić tempo i zamiast robić kilka rzeczy naraz, napić się zielonej herbaty, porozmyślać i poczytać. Znajdziesz czas na to, aby popatrzeć w chmury i zastanowić się nad przeszłością i przyszłością. Na dodatek będziesz prowadził towarzyskie życie. Poplotkujesz z tymi, których lubisz, którzy sprawiają, że myślisz pozytywnie i lepiej się czujesz.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W pracy szykuje się trochę zamieszania. Któryś kolega się rozchoruje i czekają cię dodatkowe obowiązki. Nie denerwuj się, tylko przypilnuj, by ci za to dobrze zapłacili, a potem będziesz się mógł wybrać na zakupy. Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi. Wszyscy zechcą jechać na weekend lub ferie zimowe tam gdzie ty. Będziesz się bardzo dobrze bawić ze swoją drugą połówką. Partner spełni swoje obietnice i dostaniesz prezent.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Planety nakłonią cię do zabawy i podróży. Zaczniesz tak organizować zajęcia, by mieć więcej czasu dla siebie i rodziny. Zaplanuj ferie z dziećmi lub z najbliższymi, bo bardzo wam tego potrzeba. Zbliżycie się do siebie i znacznie poprawicie wzajemne relacje. To będzie czas, który na długo zostanie w twojej pamięci. Zyskasz mądrość życiową i będziesz dobrze doradzał innym. Pogodzisz skłóconych zakochanych.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nabierzesz ochoty na aktywność. Zechcesz chodzić na spotkania, może nawet randki. To idealnie, bo posypią się zaproszenia. Uznasz wreszcie, że twoje sprawy rodzinne zmierzają we właściwym kierunku. Zrozumiesz, że najważniejszy jest dialog i wzajemne wysłuchanie tego, co druga strona ma do powiedzenia. Wiele spraw stanie się jasnych i bardziej logicznych. Samotni nie będą mogli się opędzić od adoratorów.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Patrz na wszystko z dystansem i nie daj się wmanewrować w żaden interes spod ciemnej gwiazdy. Zabłyśniesz na spotkaniach towarzyskich nie tylko dobrą kuchnią, lecz także swoim wyglądem. Dojdziesz do wniosku, że dobrze zrobiłeś zrzucając ostatnio te kilka kilogramów. Weźmiesz udział w ważnej dyskusji, może nawet z kimś ważnym się posprzeczasz. Lecz ostatecznie na tym wygrasz.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Sprzyja ci szczęście w sprawach, które wymagają negocjacji, wyjazdów, uzgadniania szczegółów z szefem. Sprzymierzeńców zyskasz dzięki uśmiechowi i poczuciu humoru. Nie krzycz na domowników, którym nie zechce się wykonywać obowiązków. Zajmij się swoją pracą, zakupami, a może nawet gdzieś wyjedź, żeby móc nabrać dystansu. W sklepach znajdziesz fajne rzeczy w atrakcyjnych cenach.

Waga (24 września – 23 października)

Choć jesteś w dobrej kondycji, to nie zapominaj o czapce i szaliku, bo zachorujesz i nie będziesz mogła chodzić na basen lub biegać. Ale jeśli się niedobrze poczujesz, to znajdziesz mądrego lekarza. Nie będziesz musiała się ciągle dopasowywać do innych, zwłaszcza starszych. Zyskasz więcej swobody i zaczniesz robić co do ciebie należy, a inni za tobą podążą. Przed tobą kilka udanych przyjęć, ale nie pozwalaj sobie na obżarstwo.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Dzięki wpływowi planet wszystko, co dotąd wydawało się trudne, stanie się proste. Nawet problemy rodzinne. Nie przejmuj się żadnymi przykrościami i myśl pozytywnie, a wszyscy złośliwcy nagle znikną z twojego pola widzenia. Przed tobą ciekawe spotkania ze znajomymi, a może nawet przygotowanie się do wyjazdu. Najlepiej już planować zimowe wakacje. Znajdziesz coś bardzo atrakcyjnego w promocyjnej cenie i spełnisz swoje marzenia.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Masz teraz dużo siły, ale postaraj się o pomoc przyjaciół przy przygotowywaniu przyjęć, gotowaniu i sprzątaniu. Roboty będzie sporo, bo ciągle ktoś cię będzie odwiedzał. Planety nakłaniają do imprezowania i zakupów. Nie dasz się długo namawiać. Przed tobą udane zabawy taneczne. Ci, którzy są aktualnie sami, mają szansę poznać kogoś atrakcyjnego na dłużej. Zaobrączkowani rozpalą na nowo płomień swego związku.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Poprawisz relacje z ludźmi i będziesz miał więcej odwagi. Staniesz się wyrozumiały dla innych i przestaniesz tak narzekać na bliskich, że ci za mało pomagają. Niczego sobie nie żałuj, słodyczy także. W końcu żyje się tylko raz. W stałych związkach podniesie się temperatura, a ci, którzy są niezdecydowani, wreszcie podejmą jakąś decyzję. Będziecie częściej wychodzić z domu, przed wami zimowe atrakcje.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Każde spotkanie z ludźmi będzie ciekawe. Usłyszysz pochwały i komplementy, ktoś powie, że cię bardzo lubi, a może nawet dostaniesz drobny upominek. Jeśli wybierzesz się na wycieczkę, to szczęśliwie dotrzesz do celu, nawet jeśli to będzie trudne. Coraz częściej zaczniesz zauważać dobrych ludzi i przestaniesz sądzić, że jesteś pechowcem. Wprost przeciwnie, uznasz, że masz wielkie szczęście.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Lepiej nie wychodzić z domu bez ciepłej kurtki, szalika, a przede wszystkim czapki. Może ci się wydawać, że jest gorąco, ale się przeziębisz i skończy się na kilkutygodniowym leżeniu w łóżku. Zamiast odwiedzać i przyjmować przyjaciół, będziesz łykał tabletki, smarkał i kichał. Jest o co zawalczyć, bo zdarzy się kilka okazji do wspaniałych rozmów. Będziesz gościł znajomych i będziesz goszczony.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ