reklama

Mundurowi u przedszkolaków

ZDZ

W numerze

Mundurowi u przedszkolaków

ZDZ

 

Uczniowie klas mundurowych ZDZ spotkali się z podopiecznymi starachowickich przedszkoli. Wspólnie świętowali Dzień Niepodległości i uczestniczyli w akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Reprezentacja klas mundurowych Niepublicznego Technikum ZDZ wybrała się na zaproszenie dyrekcji do Przedszkola Miejskiego nr 15 w Starachowicach na uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Zorganizowali dla przedszkolaków konkurs z nagrodami. Obecność przyszłych żołnierzy wywołała wśród przedszkolaków zachwyt i duże zainteresowanie. Wrażeń dostarczył również mundur historyczny.

Delegację klasy mundurowej zaproszono również do udziału w akcji "Cała Polska czyta dzieciom" w Przedszkolu Miejskim nr 11. Młodzież czytała dzieciom ich ulubione bajki, a one z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści. Dzieci miały okazję zadać pytania dotyczące umundurowania i przymierzyć berety. Uczniowie ZDZ przeprowadzili też z grupą przedszkolaków musztrę, co sprawiło im wielką frajdę. Przedszkolaki w podziękowaniu wręczyły gościom śliczne laurki i uroczo zaśpiewały dla nich piosenki.

(K. K.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ