reklama

Nagrodzono inspektora pracy

MAN Bus

W numerze

Nagrodzono inspektora pracy

MAN Bus

 

W Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej odbyło się uroczyste podsumowanie działań prewencyjnych realizowanych w bieżącym roku przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach.

Podczas uroczystości rozstrzygnięto konkursu na Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy. Pierwsze miejsce przyznano Zbigniewowi Palaczowi - inspektorowi w MAN BUS

- Oznacza to, że jest on najaktywniejszym społecznym inspektorem pracy w województwie świętokrzyskim. Warto wspomnieć, że Zbigniew Palacz przez trzy kolejne lata zajmuje wysokie miejsca w organizowanych prze PIP konkursach na najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy. W roku 2014 zajął miejsce trzecie, w roku 2015 miejsce drugie i w roku obecnym miejsce pierwsze (w roku 2016 konkurs nie był organizowany) - mówi z satysfakcją Jan Seweryn przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" w MAN BUS, która zgłosiła inspektora do konkursu.

Laureat jest członkiem NSZZ "Solidarność". Dzięki jego działalności w MAN BUS poprawiają się warunki pracy i bezpieczeństwo zatrudnionych w firmie pracowników.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ