Sportowi liderzy wśród strażaków

O sukcesach naszych strażaków piszemy coraz częściej. Tym razem w czołówce są sekcyjni: Marcin Furtowicz i Piotr Miernikiewicz, którzy w czasie wolnym od służby trenują brazylijskie Jiu-Jitsu.

Na XIII Mistrzostwach Polski w BJJ, rozegranych w Poznaniu, sekc. Piotr Miernikiewicz zdobył srebrny medal w kategorii do 94 kg. Mamy medalistę również w XXIII turnieju Ligi Brazylijskiego Jiu-Jitsu GI NoGI w Krakowie, gdzie sekc. Marcin Furtowicz również zdobył srebrny medal.

* * *

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie odbył się 24 listopada br. finał Wojewódzkich Rozgrywek w Piłkę Siatkową o Puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W finałowych rozgrywkach udział wzięły 4 drużyny reprezentujące: Jednostkę Ratowniczo - Gaśniczą w Pińczowie, JRG w Starachowicach, JRG w Skarżysku - Kamiennej i JRG 2 Ostrowiec Świętokrzyski. Nasi zajęli II miejsce.

Tabela

KP PSP Skarżysko – Kamienna

KP PSP Starachowice

KP PSP Pińczów

KM PSP Ostrowiec Świętokrzyski (JRG 2)

Puchary i dyplomy, w imieniu świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach st. bryg. Adama Czajki, wręczył naczelnik Ośrodka Szkolenia w Kielcach st. bryg. Andrzej Raczyński i komendant powiatowy PSP w Jędrzejowie bryg. Paweł Jakubowski.

Organizatorzy: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie, podziękowali wszystkim startującym drużynom za zaangażowanie i udział w rozgrywkach.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ