Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz w dobrym humorze, nawet jeśli ktoś zmusi cię do robienia czegoś, czego nie lubisz. Ze spokojem zrobisz porządki w szafie albo przeprowadzkę do innego pokoju. Bardzo szybko nauczysz się czegoś nowego i zawstydzisz kolegów lub znajomych. Opanujesz nowy program w komputerze albo nauczysz się nowych słówek z angielskiego. Wolny czas poświęcisz na własny rozwój lub pomoc komuś potrzebującemu.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Chętnie podejmiesz się nowych wyzwań, może nawet zdobędziesz się na zmianę pracy, jeśli z obecnej jesteś niezadowolony. Koniecznie skorzystaj ze starych znajomości. Ktoś nie tylko cię wesprze, ale także dobrze poradzi. Single niech lepiej przeczekają gorsze chwile. Nie dajcie się namówić na randkę w ciemno z kimś, kto się rozwodzi. Tylko was zdołuje, a potem skrytykuje. Regeneruj siły zamiast się przeciążać.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Wykorzystaj każdą chwilę, aby zakończyć spory. Nie jesteś teraz w dobrej formie do tego, żeby z kimś toczyć boje lub zwyczajnie go nie lubić. Jeśli ktoś ci sprawi przykrość, to nie odpowiadaj mu tym samym, ale unikaj takiej osoby. Koledzy cię nie opuszczą, rodzina wesprze i wiele dobrego zrobisz dla siebie i innych. Poczujesz się teraz bardziej odpowiedzialny za najbliższych. Wesprzesz ich dobrym słowem i finansowo.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Ktoś poprosi cię o wsparcie, drobną pożyczkę albo podwiezienie na wesele lub samolot. Nie odmawiaj, bo gdy będzie trzeba, to i tobie pomogą. Będziesz zabiegał o względy kogoś, kto cię nie docenia. Wszystko wskazuje, że osiągniesz sukces pod tym względem i wreszcie zostaniesz zauważony. Odkryjesz kilka tajemnic, może nawet błędów i zdołasz coś ponaprawiać. Dostaniesz podziękowania i zapunktujesz u kogoś ważnego.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Nie daj się ponieść nerwom, nikogo nie rozliczaj i nie krytykuj, bo nic z tego dobrego nie wyjdzie ani dla ciebie, ani dla innych. Lepiej zabrać rodzinę do kawiarni na jakiś dobry deser albo denerwującego znajomego zaprosić na kawę. Poznasz go z całkiem innej strony. W twoim życiu pojawi się więcej beztroski. Przestaniesz wciąż się zamartwiać, czy wszystko dobrze zrobiłeś. Nie będziesz ciągle myślał o tym, czy jesteś najlepszy.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety zachęcają do odpoczynku i spotkań ze znajomymi. Koniecznie umów się na kawę z przyjaciółką albo na piwo z kolegą. Trochę się dzięki temu odstresujesz i wyluzujesz. W pracy zrobisz wszystko za siebie, za współpracowników i jeszcze za szefa, który akurat będzie miał jakieś dodatkowe zajęcia. Trochę się namęczysz, ale za to możesz liczyć w przyszłości na wypełnienie pustawego portfela.

Waga (24 września – 23 października)

Załatwisz ważne sprawy, a jeśli będziesz w podróży, to bezpiecznie trafisz do celu, nawet mimo pewnych perturbacji i zaskakujących niespodzianek. Na zakupach nie dasz się oszukać, a być może nawet komuś pomożesz uniknąć naciągaczy. Możesz teraz liczyć na pomoc rodziny i zrozumienie u kolegów w pracy. Jeżeli będziesz miał gorsze dni, to z pewnością cię wesprą. Masz zapewnione sympatię szefów i powodzenie w miłości.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Świetny czas dla miłości i związków. Zaczniesz szczerze rozmawiać ze swoją drugą połową i wreszcie zrozumiecie, o co wam chodzi. Zacznie cię bardziej doceniać i pomagać w domu, a jej wsparcie będzie dla ciebie najlepszym afrodyzjakiem. Wróci dawny ogień. W pracy spróbujesz postawić na swoim. Przekonasz innych do swoich pomysłów. Niebawem dostaniesz bardzo dobrą wiadomość, a może nawet bilet na samolot.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przypływ optymizmu i sił witalnych. Po trudnościach czy kłótniach nie zostanie nawet ślad. Ciesz się życiem, wychodź z domu, a wkrótce zauważysz, że spełniają się wszystkie twoje życzenia dotyczące zarówno spraw zawodowych, jak i życiowych czy sercowych. Z pewnością nie zabraknie ci pieniędzy, a niebawem znajdziesz dodatkową pracę lub jakieś trwałe wsparcie finansowe. Przed tobą bardzo miła rozmowa lub spotkanie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Zamiast narzekać, że są coraz krótsze dni, wykorzystaj każdą wolną chwilę na spotkania ze znajomymi i na zajęcia sportowe. Wszelkie zawarte teraz znajomości okażą się bardzo trwałe i korzystne. Zaczniesz tryskać optymizmem i będziesz skłonny do żartów. Staniesz się wręcz duszą towarzystwa i nie będzie cię mogło zabraknąć na żadnym spotkaniu. Nie bagatelizuj jednak swoich obietnic i ugotuj dobry obiad rodzinie.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Planety przyniosą ci wewnętrzny spokój. Przestaniesz się wreszcie denerwować problemami w pracy i nie będziesz krzyczał na rodzinę z byle powodu. Zaczniesz rozpieszczać siebie i najbliższych. Ugotujesz coś dobrego albo zrobisz deser. Masz zapewnione powodzenie w sprawach zawodowych. Ważne osoby okażą ci wsparcie i trochę ci pomogą, a potem z łatwością sam będziesz wywiązywał się z obowiązków. Podejmiesz dobre decyzje finansowe i wreszcie uda ci się porządnie odpocząć.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Odzyskasz wiarę w siebie i z zapałem zabierzesz się za realizację odkładanych od dawna planów. Możliwe, że zaczniesz szukać nowej pracy albo gdzieś wyjedziesz. Zaczniesz częściej spotykać się z ludźmi, być może nawet się z kimś zaprzyjaźnisz. Ktoś cię zainspiruje do podjęcia nowych wyzwań, może nawet kupisz sobie jakiś wymarzony przedmiot. Wzbogacisz się o nową torebkę, kanapę albo samochód.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ