Absolwenci czekają

Gotowi do gry

Informacje sportowe

Absolwenci czekają

Gotowi do gry

 

Chyba nie tak wyobrażali sobie start w lidze siatkarze starachowickich Absolwentów. Zadebiutowali w pierwszym meczu i na kolejne spotkanie muszą czekać ponad miesiąc! W meczu z Chobrzanami będą chcieli zgarnąć 3 punkty. 

Wznowiła w mieście działalność drużyna w jednej z najbardziej popularnych dyscyplin na świecie, po wielu latach przerwy. Nasi siatkarze stanęli na wysokości zadania i 16 października pewnie pokonali Focus Kielce 3:0. I to na wyjeździe! Apetyty wzrosły, tym bardziej że w kolejne serii gier nasi mieli mierzyć się w derbach powiatu z Leonardem Ibis Mirzec. Zespół naszych sąsiadów niespodziewanie jednak wycofał się z rozgrywek i starachowiczanie mieli przymusową przerwę. W miniony czwartek, 9 listopada, mieli grać z zespołem z Nowej Słupi, ale... do tego meczu również nie doszło! Został przełożony.

- Otrzymaliśmy taką informację od chłopaków z Nowej Słupi. Cały skład im się "rozchorował". Przełożenie tego meczu na grudzień sprawia, że na kolejne spotkanie ligowe znów musimy czekać – poinformował Michał Dziarmaga, kapitan Absolwentów.

Najbliższy mecz starachowiczanie rozegrają w piątek, 17 listopada w Chobrzanach. Rywal naszej ekipy, mimo gry na własnym parkiecie, faworytem nie jest, bo jak do tej pory rozegrał 3 mecze i wszystkie przegrał. Cięższe zadanie naszych chłopców czekać będzie w debiucie przed własną publicznością. 30 listopada br. podejmować będą aktualnego lidera, LZS Górno. Mecz rozegrany będzie w hali Gimnazjum nr 3.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ