Wygrał tylko prezes

LKB Rudnik

Biegacze LKB Rudnik uczestniczyli w Puławach w 28. Biegach Niepodległościowych. Najlepiej spisał się prezes Sylwester Dudek, który wygrał kategorię M-50.

W niedzielę, 5 listopada zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza Rudnik gościli w Puławach, gdzie rywalizowali w 28. edycji Biegów Niepodległościowych. Klub z gminy Brody reprezentowało 14 zawodników w różnych grupach wiekowych, a w zawodach wystartowało ponad 300 biegaczy z całej Polski. Najlepiej z naszego grona spisał się weteran, jednocześnie prezes LKB, Sylwester Dudek, który jako pierwszy przekroczył linię mety w kategorii M-50. Czworo naszych reprezentantów: Dariusz Sikora, Krystian Ślifierz, Monika Bonio i Sylwester Lepiarz rywalizację zakończyło na trzecich pozycjach. Ten ostatni znalazł się na podium w klasyfikacji open.

Najbliżej podium byli jeszcze Mikołaj Pawłoś i Bartosz Bernaciak, którzy swoje kategorie wiekowe zakończyli na czwartych pozycjach. Pozostali zawodnicy zajęli już dalsze miejsca. Szósta była Sandra Rynio, o pozycję niżej sklasyfikowana została Klaudia Kowalska, a identycznie na 12 miejscu swoje kategorie wiekowe zakończyli Pola Imielińska, Filip Bębas i Michał Karasiński.